| dreamgirl16 a întrebat:

Ma tot gandesc. exista baieti care...gandesc mai profund? care iubesc o fata cu adv si nu pentru faptul ca e sexy sau ca le ofera ceea ce doresc! eu am gasit un baiat asa:X:X Insa as vrea sa stiu daca printre voi. exista!? baieti.fiiti sinceri va rog!big grinlove struck ce va atrage prima data la o fata? Cand o vedeti ca e frumoasa ce ganditi prima si prima data, mai conteaza si ceea ce simt sau cum gandeste? Va rog:X cel mai frumos rasp primeste fuundaa!:*

Răspuns Câştigător
| Rollo a răspuns:

Eu sincer ma consider un baiat care gandesc profund si stiu sa pretuiesc persoana iubita:X Cand vad o fata frumoasa, ce sa zic, mai intai incep o conversatie cu respectiva ca sa imi fac o parere despre personalitatea si modul ei de gandire happy. Apoi daca e pe gustul meu voi pastra legatura cu ea si...cine stie... poate in viitorul apropiat v-om fi chiar mai mult decat prietenitongue Si Da pentru mine conteaza ce simte si ce gandeste fata deoarece cred ca intr-o relatie comunicarea intre parteneri este cel mai important lucruwinking

P.S Ma bucur ca ai gasit un baiat cum iti doreai tu. tongue

10 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Acum daca fata arata foarte bine prima data ma atrage asta...in timp totusi conteaza comportamentul

| dreamgirl16 explică:

Da stiu ca sunt cei mai scumpiii:X iubitul meu e asa si il ador!love struck imi e frica tot timpul sa nu il ranesclove struck si cand am vz ca dp o cearta aprinsa a inceput sa planga atunci cand eu vazandu`l ft abatut m`am dus la el si l`am sarutat pur si simplu imi venea sa-l iau la pachet acasa:X

| dreamgirl16 explică:

CanesVenatici,ai dreptate! Insa gresesti:* Exista astfel de pers,care totusi au o varsta si inaintata si raman la fel de sensibili:*.asa ca.
Iar tu,Rollo, Esti un baiat minunat asa cum orice fata si-ar dori:*Poate nu esti tu chiar ft profund sau sensibil ca o fata,that`s not the point, dar esti de treaba si stii sa intelegi pers:*Tot asa baiete!love struckMs mult:* ciao, pup:*

| MuñequitaLoka a răspuns:

Exista si baieti profunzi, eu sincer nu ma asteptam, dar am aflat ca exista big grin si sunt cei mai scumpi

| EuOO a răspuns:

Nu exista.

| FesCuDungi a răspuns:

Daca mai suntem specimene ce stim sa iubim? mai suntem cativa dar pe cale de disparitie! daca dai flori si ciocolata fetei pe care o placi cred ca ma numar si eu printre eithinking nu? mrg, oferite alaturi si de un :*! big grin mno, eu nu imi aleg fetele dupa cum arata, ci dupa modul cum vorbesc si cum se comporta! pe langa asta ceea ce ma atrage pe mine la fete sunt buzele lorhee hee mereu am facut asta, dar nu am un motiv anume! thinking

| dreamgirl16 explică (pentru FesCuDungi):

Draguuts rau de tot, bvo!~~:X:X

| MariusDeejay a răspuns:

Ochii imi plac :X la o fata dobicei

| Sabin91 a răspuns:

Idem @MuñequitaLokahappy

| AlinSiAtat a răspuns:

Primul lucru care atrage un baiat bineinteles ca este aspectul tongue insa eu merg pe ideea ca degeaba esti frumoasa daca esti proastahee hee, prefer o fata cu care sa pot socializa.