| Bl4ckShadowS a întrebat:

Salut.ziceti-mi niste pedepse din astea tari cand esti beat si esti cu mai multi prieteni.
Cele mai tari primeste funda big grin

6 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sa mearga descult 2 km pe asfalt ca sa-si revina

| Ashadow a răspuns:

Sa mergi drept

| Fridăm a răspuns:

Cred că şi tu eşti în mahmureală acum.

| mola a răspuns:

Culmile pedepse :
- Sa scrii pe 195496; Nu o sa mai fac asta niciodata, promit pe degetul meu mic. Nu o sa mai fiu beat niciodata. Promit ca nu o sa mai fac asta niciodata! Promit. Hic! Am baut bere. Nu O Sha Mhai Fac asa nichiodata ...hic!

- Sa curete 893425690345890348905 de kilograme de usturoi intr-un minut sau o sa mearga la razboiul dintre Nutella Si Finetti.

Laugh.

| facepalmlol a răspuns:

Ce pedepse mai vrei frate?
Nu-i de ajuns ca spui tot ce stii, desi nu vrei, la betie?

| Doxologie a răspuns:

Sa ii pui piedica, sa stingi tigara de el, sa il duci acasa la maicasa, sa dai cu mustar dupa el