| vẵñåtoяUdỉñPådUяε a întrebat:

Salutare cetateni ai T/A.laughing am si eu o problema. De un timp tot am de-aface cu obsedati de baieti. Dar este unu care i-a intrecut pe toti! Ma suna mereu si imi spune ca se masturbeaza cu gandul la mine!:-& Ai mila omule si lasa-ma sa nu vars, ii spun mereu. E obsedat! rolling on the floor Crede ca poate avea orice daca toate fetele se dau in vant dupa el?!? Pe mine nu! Va rog: 1)Dati-mi un remediu impotriva greturilor, ca de 2 saptamani in coa`, nu stiu de ce am greturi thinking OARE DE CE?!? Oi fi ramas insarcinata la cat s-a masturbat ala cu gandu la mine rolling on the floor 2) Funda pentru cine imi da cele mai amuzante replici cu care sa scap de el sau macar sa-mi bat si eu putin joc. Si voturi la restul.PROMIT!

Răspuns Câştigător
| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Hai la mine acasa si-l suni si tu, din patul meu, in timp ce te masturbezi. sigur ar muri de oftica si nu te-ar mai sunalaughing

3 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

I spui direct ca ai ramas insarcinata cu tripletii din cauza lui si vezi ce i inchizii clanta
remediu incearca sa nu mai bei apa din buda ca de aia ai greturii

| Rustin a răspuns:

Spune-i ca ii un cur pictat si o sai tai sorloboanca aia de avorton jos
sau amenintal simplu ca ii agati o grenada de boase si gata

| PrieteniiŞtiuDeCe a răspuns:

Salut.Spune-i ca si tu o faci si cateodata mai bagi si vibratoru numai cand te gandesti la el. Spune-i sa va intalniti intr-un boschete si lasa-l sa se duca numai el. Daca te mai suna spune-i sa-si colecteze sperma si s-o beahappy.