| anonim_4396 a întrebat:

Buna sa va povestesc ceva.eram anul trecut la liceu si aveam niste baieti in clasa foarte insuportabili dar unul dintre ei era si mai si deci toata ziua ma intreba daca am prieten si eu mereu ii spuneam ca nu am parca nu ma credea nu stiu ce naiba avea. dar intr-o zi pur si simplu a intrecut masura. eu stateam in prima banca si el era in spatele meu. am observat ca vrea iar sa se ia de mine intelegeti c vreau sa zic si il aud odata zicand si atunci incerca sa puna mana p mine chestii din astea si face el dar tu nu intelegi ca te vreau deci am ramas soc dup aceea i-am zis sa ma lase in pace si eu am plecat din clasa si face alt coleg las-o ma. explicati-mi ce naiba avea cu mine parca era obsedat chiar nu stiu si ii mai punea si p alti baieti sa se ia asa de mine cu replici plictisitoare.rasp

Răspuns Câştigător
| Lucinca a răspuns:

Inseamna ca vroia sa-si bata joc de tine... cel putin eu asta cred din cele povestite la sfarsit. nu cred ca era ceea ce vroiai s auzilaughing

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne cred ca ai dreptate bine ca m-am mutat de acolo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da faza e ca nici aici nu pot sta linistita ca de ex am primit un apel cu nr privat de la un baiat care zicea ca m-a vazut si nr de tel il avea de la un baiat din fostul liceu si cred ca era chiar cel care se lua de mine ca avea vocea ca a lui.si in final insista foarte mult cu telefoanele si mi-a cerut id sa vorbeasca, ca mine si i l-am dat dar pe mes a inceput sa spuna chestii ca ii place de mine din astea dar a vb cu mine decat d vreo 5 ori si dup aceea nu zicea nimic mi-a dat si web dar acum nu a mai intrat deloc p mes si i-am dat ignore