| jadir a întrebat:

Ceaiul de menta e bun atunci cand am greturi, sau chiar cand vars?

Răspuns Câştigător
| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Nu prea are efecttongue Mai bun este helasul, sau lamaia, sarea de lamaie

4 răspunsuri:
| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Mersi

| catalin_8409 a răspuns:

Ceaiul de menta mai mult curata din cate stiu eu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai probleme digestive e mai bun ceaiul de sunatoare neindulcit sau putin indulcit cu miere, de preferabil. Daca vrei rezultate pe termen lung trebuie sa-l consumi cel putin 2 luni. Este si un bun tonic pentru organism.

| RoxanaA_8239 a răspuns:

Dap, ceaiul de menta e perfect pentru greata si multe alte afectiuni. uite aici ceva mai multe detalii despre ceaiul de menta http://www.frunza-verde.ro/ceai-de-menta