| silviasilviasilvia a întrebat:

Salutare :*..cine stie niste bancuri misto?
cele mai haioase primesc funda tongue

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

O femeie in farmacie:
- Aveti ceva ieftin pentru slabit?
- Da, plasture!
- Si unde se pune?
- Pe gura!

Un alpinist căzut în crăpătura unui gheţar este găsit de o trupă de la crucea roşie şi salvamont. Ăştia strigă de sus:
- Crucea roşie şi salvamontul sunt aici!
Iar alpinistul din prăpastie:
- Nu donez nimic!…

Un barbat merge pe strada si la un momentdat se intalneste cu o curva pe care o intreaba ce face acolo, la care curva ii zice:
C- Fac sex oral
B- Adica iei m**e nu?
C- Nu domnule, fac sex oral
B- Poi aia nu e m…e?
C- Nu domnule, hai sa iti explic, spune-mi unde lucrezi
B- Lucrez in productie
C- Si care este salariul tau pe luna?
B- 700 de lei
C- No vezi, aia ii m**e

Un alpinist a venit la munte sa auda ecoul.
Se suie la 1000 de metri si incepe sa strige:
- SUG P.A!
Nimic.
Se suie la 2000 de metri si iar:
- SUG P.A!
La fel nu se aude nimic.
Se suie la 4000 de metri si se isca o avalansa iar el incepe sa strige:
- AJUTOOOR!
La care ecoul:
- s…i P.A fraiere

Doi prieteni urcau Alpe d’Huez pe un tandem. Ei trec cu greu de ultima portiune foarte abrupta, iar pana la urma ajung in varf.
Primul dintre ei, respirand foarte greu, spune:
-Wow! Ce catarare grea! A fost incredibil de dura, iar noi am mers atat de incet, incat ma gandeam ca nu vom ajunge niciodata.
La care celalat:
-Da, la cat de abrupt a fost, noroc ca am tinut eu mereu franele apasate, ca altfel am fi luat-o la vale…

La poarta Raiului se aud batai. Sf. Petru se duce sa deschida si vede un individ indepartandu-se in fuga. Inchide usa, isi vede de treaba. Dupa un timp aude iarasi batai in usa, se duce sa deschida, iarasi vede individul indepartandu-se in fuga. Usor nemultumit, inchide usa si isi vede de treaba. Dupa o vreme, aude iarasi batai in usa, deschide usa, individul fuge. Deja iritat, striga dupa el "Ce ai de gand sa faci? Vrei sa intri sau iti arde de glume?" Individul, din fuga, raspunde "Imi pare rau, Sfinte Petre, eu as ramane, dar ma tot resusciteaza cei de la reanimare

La serviciu:
Sefu: Sti ca nu ai voie sa mananci in timp ce lucrezi?
Angajatul: Dar eu nu lucrez.

Un american s-a ratacit in muntii Scotiei si bantuie disperat de aproape o saptamana. In a saptea zi intalneste un localnic in kilt.
- Slava cerurilor ca te-am intalnit…m-am pierdut prin muntii astia.
- Exista vreo recompensa pentru tine?, intreba scotianul.
- Nu, raspunse americanul.
- Atunci esti in continuare pierdut.

Discuţie între 2 scoţieni:
-Ai o tigară?
-Nu. Dar tu?
-Nici eu …
-Ei, atunci … să ne fumăm fiecare tigara proprie.

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru Grimmjow69):

Scuzati-ma ca raspund pentru alta persoana dar altfel nu apare
Fiul:-Mami de unde se trag oamenii?
Mama:-Din Adam si Eva.
Fiul:-Dar tati a spus ca oamenii se trag din maimute.
Mama:-Pai fiecare cu specia lui.
laughing

| Grimmjow69 a răspuns (pentru 夢想家兩次):

Nici o problema, nu ma supar!happy

7 răspunsuri:
| al9264 a răspuns:

-

Răspuns utilizator avertizat