| Dlkee a întrebat:

Stie cineva bancuri de ras? Haioase? Funda big grin

7 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Intra pe site-uri cu bancuri, prin google.

| Dlkee explică (pentru Danut_Popa_1961):

Vaiiii tu, mersi, ca eu nu stiam oh go on

| Grimmjow69 a răspuns:

Iarna pe ulita
Doi politai discuta:
-De ce iti tot freci mainile?
-Ca mi-e frig
-Da' de ce nu-ti bagi mainile in buzunar?
-Acolo mi-s manusile...

Veverita lipseste o noapte intreaga de acasa. A doua zi vine toata
smotocita, cu blana jumulita, vai de ea.
- Ce s-a intamplat? o intreaba sotul.
- Pai m-a prins bursucul, m-a dus la el acasa si 3 zile m-a bursucit
intr-una.
- Dar tu lipsesti doar de o zi!
- Pai am venit numai sa ma schimb si ma intorc.

Un negru ajunge in Ceruri, cu frica-n san ca nu o sa fie primit in Rai
din cauza problemelor rasiale...
- Numele? intreaba Sfantul Petru.
- Leonardo Di Caprio, raspunde negrul.
Sfantul Petru il priveste neincrezator si-l mai intreaba o data numele.
- Leonardo Di Caprio, insista negrul, constient de faptul ca nu mai
putea s-o dea la intors.
Sfantul Petru scoate celularul, il suna pe Dumnezeu si-l intreaba
respectuos:
- Scoate-ma te rog dintr-o dilema, Titanicul s-a scufundat sau a ars?

S-au adunat intr-un loc trei francezi. Au baut sampanie, cognac. Au fumat un trabuc, au mai baut o cafea. Intr-un cuvant, s-au relaxat civilizat si au plecat acasa in liniste.

S-au adunat intr-un loc trei rusi. Au baut vodka si alcool dublu rafinat. S-au luat la bataie, dupa care s-au dus fiecare la casele lor. Intr-un cuvant, s-au relaxat civilizat si au plecat acasa in liniste.

S-au adunat intr-un loc trei arabi. Au aruncat in aer o masina, un hotel si un supermarket, au deturnat un avion, l-au ciocnit de un zgarie-nori, au detonat 3.000 kg TNT... total 3458 victime. Iata ce face omul cand n-are voie sa bea!

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Ba -n cur la mine ba-n cur la tinelaughing))))))))))))))

| Dlkee explică (pentru asdfcffcvgvv123):

Opreste-ma din ras straight face

| asdfcffcvgvv123 a răspuns (pentru Dlkee):

Scuteste-ma sad

| Dlkee explică (pentru asdfcffcvgvv123):

Hai du-te si canta la alta masa! wave