| GuguliciGugu a întrebat:

Hi TPU dati mi niste bancuri haioase cele mai multe primesc Funda:*

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Hi GuguliciGugu.

| Brâncuşi a răspuns:

laughing Sall men deci dai funda pentru cele mai lungi nu? Adica multelaughing si daca scriu numai 1?laughing) Uite asabig grin Gugulicigugu daca ghicesti cate prajituri am la spate, ti le dau pe aman-2 laughing
S-au aia cu pestisorul de aur...Prinde unul pestisorul de aur, si pestele il pune sa isi puna o dorinta, iar omul i-a spus pestisorului ca o vrea pana in pamant Si ia ghici ce i-a facut pestisorul? Ia taiat picioarelelaughing

S-au unul dupa un acident de masina era pe targa...S-a trezit, unde sunt? Brancardierul pai esti pe targa te ducem la morga, el socat, da dar inca nu am murit, da dar inca nu am ajunsbig grin

| xRainyDay a răspuns:

Băăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăă acum o oră am scris o întrebare cu bancuri băăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăă vă bateţi joc de mine?

http://fc05.deviantart.net/......2ydpv3.png