| JetBlueJet a întrebat:

Sanse de cat la suta ar fi ca daca mi-as scrie pe unghii niste cuvinte cheie din doua formule de la matematica, profesoara sa creada ca-i model de unghii? laughing
~Vreau sa-mi testez norocul maine la teza~

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

75 %
Nu cred ca se va uita la unghiile tale laughing

| JetBlueJet explică (pentru R0R0):

A ^-^ Atunci e bine
Si mai bag si cate o inimioara sa nu bata chiar asa tare la ochi
Uite ce am gasit:
~Pe asta o incerc la teza de la romana si stii ce-i ciudat ca profesoara de fizica ne-a zis de ea :))~
https://www.youtube.com/watch?v=vsvpgCBuNAY

| R0R0 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Și asta e o idee buna laughing

7 răspunsuri:
| RorySan a răspuns:

Ce tare este asta.
Cred ca in proportie de 78-80, nu cred ca-i va veni prin cap sa se uite.

Bafta.

| JetBlueJet explică (pentru RorySan):

Ce n-ar face un elev roman sa nu invete.
In fine in momentul de fata le invat dar le scriu pe unghii preventiv (sper sa nu le uit ca nu m-as simti bine daca as lua nota mare in teza la mate pe copiat).
Cand ma uit zici ca-i animal print.Si cred ca le si invat mai bine asa.
Tu ai copiat vreodata?

| RorySan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Sincer sa fiu o singura data.
Anul asta.
Nu prea sunt genul.

| Bia098 a răspuns:

236%