| Doηηa a întrebat:

Am foarte multe formule de invatat la matematica pentru maine,dau test.
Si nu pot,nu imi intra in cap,sunt multe.
Ce sa fac? Fara copiat, nu merge cu profesoara mea!
Fundaa! crying

Răspuns Câştigător
| Miruniky a răspuns:

Pai, eu cand nu pot sa retin ceva...ma pun si le SCRIU!big grin, scrie-le de cateva ori pe o foaie si apoi pune-o pe mama ta sa te asculte(dupa ce esti sigura ca le-ai invatat). Dar, ar mai si alte probleme: probabil stai cu pc-ul deschis/tv si nu poti sa te concentrezi/sau e prea galagie. incearca sa fii singura in camera. Sper ca te-am ajutat:X funidta