| anonim_4396 a întrebat:

Scrieti ceva referitor la aceasta postare: un banc, o ghicitoare, o poveste, un fapt divers, sau orice altceva care sa merite o funda. P.S: Sa nu fie nimic copiat de pe internet. Ganditi-va cu ce ati putea veni pentru a merita o fundita si aplicati la aceasta intrebare. Vreau sa vad ce imaginatie au utilizatorii TPU. Ar fi super daca ati posta ceva ce nu este stiut de foarte multa lume. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Uite aici ceva ce cred ca nu stie toata lumea. Stiu ca e luat de pe net si nu ma astept la nicio funda, dar unele sunt chiar amuzante :))

http://www.codrosu.ro/......stiati-ca/

37 răspunsuri:
| CichasEmo a răspuns (pentru anonim_4396):

Spune-i asta profei de fizica!

| GroparuVesel a răspuns (pentru anonim_4396):

Da la ambele intrebari.Mai ales ca stiu cum sa imi gestionez afacerea mostenita de la tata-miu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GroparuVesel):

Pai atunci, bafta in continuare. Si, la cat mai multi mortibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eşti un om bizar, amice. Ai pus întrebarea la o categorie anume, deci nu trebuie să fie nimic credibil, adevărat sau plin de sens şi logică pentru a putea răspunde. Ai zis că vrei să vezi imaginaţia şi să venim cu ceva ştiut de puţină lume. Luând în calcul categoria şi cerinţele, eu am " debitat " ceea ce se vede în primul răspuns. Înţelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok, ai dreptate. Dar suna totusi, parca prea SF pentru gusturile mele. sad

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulțumesc pentru fundiță! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Nu ai pentru ce. Ai meritat-o! happy