| andra4u a întrebat:

Scrieti etichete pentru posibile obiecte dintr-un salon de inventii neobisnuite!

Model:cana gradata pentru masurarea fericirii

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Un car in miniatura pentru transportul anilor la batranete, o cupa pentru inecat amarul, o caseta pentru pastrat amintirile, un sipet pentru oprit clipa.

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Saci pentru măsurarea tristeţii. Pesimismul ăsta...omoară omul.

pa, pa.

| cretzufinish a răspuns:

Cutie pentru fragmente de inima ranite, sticla gradata pentru lacrimi, sacose pentru povara vietii (asta e produs nou, de la boc incoace). laughing