| anonim_4396 a întrebat:

Se-aude ca daca nu reusim nici unu` din noi sa punem o intrebare amuzanta aici,pana prin ianuarie-asa,vor sa scoata T/A de tot…
Ce facem?
Huh?
Unde mai postam noi intrebarile astea cu ``am o fantoma in frigider,cum s-o mananc?``,sau ``am facut pipi de pe balcon si s-a vazut curcubeul; va bucurati?``…
Deci ce facem?
Chiar nu se poate sa dam mai mult?
Voi chiar nu vreti sa le demonstram cine suntem noi cu adevarat? Si sa le aratam cat suntem de buni!
Huh?
Bine, am inteles, n-aveti chef…
Bine…

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Vezi ce bine era dacă nu-ţi stergeai conturile? Aveam acum de unde copy-paste-a amuzamente cu duiumul.

Sora ce-ţi mai face?

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Am o poveste despre sor-mea, e scrisa cam pe juma`te-asa, o sa vad poate-i dau drumu` zilele astea…
E despre cum am avut eu un ajun de Craciun facut praf, cand s-a gandit ea s-o invite la noi pe ``sor-sa``, baietoaica.Si bine-nteles ca aia n-a venit singura, ci a adus-o cu ea si pe nepoata-sa de 3 ani,o rapp-erita in miniatura(blugisori largi si tricou cu semnul intrebarii rosu-in chenar, stii tu – a lu` The Black Eyed Peas – where is the love, plus o sapcuta cu ``boys`` pe ea), care mesteca intr-una caramele, spunea doar ``bum-bum`` si care m-a pus sa-i duc papusa sa faca pipi.Si apoi sa-i fac baie la cap, ca s-o vopsim.Papusa-zic.Si am facut-o mov.Bine-nteles cu oja lu` sor-mea, care mi-a cerut dupa aia cin` sute ca sa-si ia alta.Si sa-si ia si sampon, ca in loc sa spal papusa cu dero, i-am consumat toate alea pe-acolo…
Bine, vedem…

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Hehe, abia aştept.
Fără poveştile tale a fost cam tristuţ pe aici.
Eşti ca Moş Crăciunul care a venit să ne facă sărbători
fericite. day dreaming

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Uneori mai intru la hobbies&pets si gasesc acolo intrebari amuzante.Sau depinde cum le ``citesti``, cred.De exemplu un baietel povestea despre hamsterul lui ca sta cam toata ziua intins pe spate, dar asta dupa ce mananca, bine-nteles.Si zice ceva de genul ``eu inteleg ca se relaxeaza, dar nici asa de mult, oare e ceva cu el?``; sau un altul povestea ca a primit cadou 2 broscute testoase si nu intelegea de ce una doarme noaptea,in timp ce a doua sta treaza si nu-nchide un ochi,dar se pune la somn abia dimineata,cand se trezeste ai`lalta-prima…Bine,eu cam stiam despre ce e vorba,dar m-am luat cu treaba si nu i-am mai raspuns; chestia e foarte simpla - nu erau pe acelasi fus orar, de aia erau date peste cap cu somnul, cine stie de pe unde fusesera aduse, poate ca una de prin China, iar cealalta din America.Numai hamsterul era o specie romaneasca…
Ok.Sa iti spun La multi ani, ca de-aia ti-am scris…
Si iti doresc tot ce e mai frumos pe lumea asta.Si tu stii ce e mai frumos…
Bine, nu ma refer la mine, acum.
Si-o sa te iubesc si in 2015, promit…

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Vai, eşti aşa drăguţ şi generos...
La mulţi ani-ul tău o să-l împăiez şi o să-l pun în ramă.

Un an nou fericit şi ţie, Cancelled.

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Imi place cand imi zici asa,cred ca la urmatorul cont imi pun din nou ``cancelled``...
OK. Voiam sa-ti zic ca am trimis mesaj la contact,ca iar m-am plictisit,da` cand ma intorc te claxonez eu, promit.
In rest sunt putin dat peste cap pentru ca ma place o fata si eu o plac pe ea, dar e complicata lucrarea si s-ar putea sa ies cam sifonat din treaba asta...
Adica e fata buna, nimic de spus, dar cred ca m-am prostit eu - vreau sa fie totul perfect.Si poate ca ar trebui sa incep cu mine.Zic eu.
In fine,e greu...
Bine, vorbim. Take care, cum zice aia mica, fosta, alintata...
Nu? Acuma intelegi...

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Of. sad
Iar dezertezi? Aşa nu-i place...

Pretenţiile cresc odată cu vârsta, ca aluatul, cu cât îl laşi să se odihnească mai mult. Sper să o rezolvi cu fata şi să te văd cât de curând zburdând din nou pe aici... tânăr şi neliniştit. Pup, cu bine!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Postam la alta categorie, nu? Dar cine ti-a spus ca se intampla asta?

| TiberiuFasole a răspuns:

Hai sa luptam pentru patria noastra! Anime, ai inteles, nu lua cu tine cutitul... Sa le lasam si lor ceva.
Serios acum... Adminul crede ca Timp Liber ne inlocuieste? Nu. Bine poate ca... Anime, de fapt si cutitul pune-l in bagaj.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce destept zice ca nu suntem amuzanti ca mă duc la el si îl omor... Fac crima pentru categoria asta.
Gata! Copiii! Bagajele ca ne mutam la Timp liber, daca ne ia Trivia. Sau putem lupta! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dezamăgitooor

| αɴι28 a răspuns:

Deci situatia nu e cu nimic diferita fata de acum un an.
Bravo.

Răspuns utilizator avertizat