| alexxe_2965 a întrebat:

Cum sa facem sa aratam bine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, vad ca arati beton.

3 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Sala...alergat...regim alimentar!

| Gabry a răspuns:

Avem grija la alimentatie, este foarte important sa nu te indopi cu toate pordusele fast-food, in primul rand nu sunt bune pentru organism si in al doilea rand ingrasa!
Facem sport.Aici nu ma refer la in fiecare zi sa alergi nu stiu cati kilometri! Iti faci un mic program: seara fac cateva abdomene, sambata ma duc sa fac o plimbare lunga prin parc...
Si desigur ingrijirea corporala care nu cred ca trebuie sa mai adaug ca trebuie sa faci cel putin un dus intr-o zi si sa te speli pe dinti dimineata si seara!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mancand sanatos si mult sport.