| Vlach a întrebat:

Se uita cineva la Cronicile Evermoor?

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Sigur că da :')

| Geanin a răspuns:

"Conacu Evermoor e a lu' Sexy Braileanca..."

Nu intreba, long story...

| Staind a răspuns:

Da. Cu tv-u inchis.

| Vlach explică:

Stiu,e super rau! Dar otto a murit, sau ce!? Nu am rabdare sa il vad azi! Chiar intemeietoarele nu isi dau seama ca, daca se scufunda Evermoor in mlastina, la fel face si tapiseria?

| larymiss a răspuns:

Da si ii ador ai ales acum ca stau cu sufletul la gura din cauza inteietoarelor

| Badoi_Geo_1998 a răspuns:

Si eu ma uit in fiecare seara...dar va rog sa imi spuna cineva cum se numeste ep ala in care ursul de plusi este cusut cu firul de aur si cu melodia lui adoarme tot satul...PLEASE