| Desh a întrebat:

Salut TPU! Se va mai lansa sezonul 3 din Cronicile Evermoor? Sau a fost anulat?

2 răspunsuri:
| ALM2000RO a răspuns:

Salut!
Nu știu, nu am găsit nicio informație oficială, de-a lor, în acest sens.
Am căutat în mai multe locuri, inclusiv pe Wiki în engleză.
Dar având în vedere că sezonul 2 o rulat în 2017, mă îndoiesc că după 6 ani ar mai putea fi reluat. sad
Cel mai probabil l-au anulat. sad
Și mie îmi place mult serialul și deși îl știu demult ca-n palmă, mă mai uit și azi la el uneori când n-am somn happy big grin

| AvatarPanda a răspuns:

Nu am o informaţie oficială dar părerea mea e că nu o să mai revină.