| WolfYTB a întrebat:

Stie cumva cineva cand apar episoade noi din Evermoor(nu stiu fix ce sezon e pentru ca am auzit ca a mai fost unul inainte de Cronicile Evermoor)ala in care este Iggy fratele lui Otto.
Imi ziceti macar un an si o luna.Iar daca stiti va rog si ziua si ora.

3 răspunsuri:
| TheLifeIsGood a răspuns:

Din cate stiu eu, au fost deja la TV. Poate vor mai aparea, dar nu stiu cand.

| eSseKer22 a răspuns:

26 Jun. 2017 s2 ep 8 The Itchies

Mai multe informatii ai aici : http://www.imdb.com/title/tt3602560/episodes?year=2017&ref_=tt_eps_yr_2017

| WolfYTB explică (pentru eSseKer22):

Multumesc mult dar 26 Iulie deja a trecut. Episoadele s-au oprit la urmatorul de dupa Sa inceapa Show-ul nu mai stiu cum se chema.Stiu ca mai sunt episoade dar nu stiu cand apar.