| Speed99 a întrebat:

Se zice ca daca dansezi Harlem Shake in scoala vei fi exmatriculat. De ce?!?! :(( Noi doar ne exprimam dorinta...o dorinta ciudata intr-adevar dar totusi o dorinta! Oricum la cati au dansat Harlem Shake in scoala cred ca anul acesta vor fi peste 2.000.000 de exmatriculati;). Voi ati dansat macar o singura data Harlem Shake? :D
Linkul cu muzica =) http://www.youtube.com/watch?v=Bk1_DbbzSdY

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mdeci,spui că nu avem voie sa dansăm în școală. :-? Ok, am încălcat legea.
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m3flfyY8NU1qdrk8fo1_400.gif

| Furculingură a răspuns:

Spre ruşinea mea -> Da, am dansat laughing Normal intr-o şcoală nu ai voie nici cu telefoane. Da' mite cu Harlem Shake oh go on

| MaliciousDeath a răspuns:

Au dansat unii de-a 11-a la mine in liceu, s-au filmat si au postat pe fb.A aflat directorul.Singurul motiv pentru care nu i-a exmatriculat a fost ca erau olimpici.
Sa nu mai spun ca i-a chemat si in biroul lui si i-a pus sa danseze iar...Cu masti si toate alea... Dansau si plangeau, saracii.laughing

| Ashadow a răspuns:

Chestia aia se danseaza?

| Xtadelo a răspuns:

Nu,nu am dansat Harlem Shake.

| Speed99 explică (pentru Xtadelo):

:O Piei Satana piei! :O :O

| Xtadelo a răspuns (pentru Speed99):

laughing
Daca chiar vrei, dansez si Harlem Shakebatting eyelashes Te bagi?

| Speed99 explică (pentru Xtadelo):

Nu pentru ca am dansat odata si era sa ma prinda profesorul de mate cu o cutie in cap dansand ca si cum as...*interzis minorilor* deci nu multumesc rolling on the floor

| W3R4 a răspuns:

Eu am dansat Harlem Shake in vestiarul de la sala de sport, impreuna cu cateva fete si 4 baieti, iar apoi am filmat! laughing
(nu, nu l-am pus pe youtube)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au facut unii de clasa a 10-a de la mine din liceu si le-au scazut nota la purtare la 8 parca laughing Stai linistit, daca nu te prinde un profesor sau nu se afla in cancelarie n-o sa patesti nimic. Pe prostii aia de la mine i-a prins directoru rolling on the floor ghinionul lor. Cat despre dans nu, n-am dansat. Mi se pare o tampenie Harlem Shake. Prefer sa dansez pe Nebunia lu Juvelu' - si detest manelelewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am cum să dansez pe mizeria asta.

| 00AName00 a răspuns:

Nu.Nici nu vreau sa o fac.

| GiAnca a răspuns:

Eu nu, insa colegii mei da.Sa-l fi vazut pe unul din ei dansand cu o cagula pe fata.

| Weedier a răspuns:

Aia e muzică?

| Speed99 explică (pentru Weedier):

Mda se pare ca unii oameni chiar nu stiu dansul Harlem Shake... dezgratios laughing

| Weedier a răspuns (pentru Speed99):

Hăh? Voiam să spun că zgomotele ălea ciudate nu se pot numi "muzică".

| OskarRM a răspuns:

WTF?!
Nu.

| Urpaniel a răspuns:

Dacă aş fi director, şi ar fi cineva exmatriculat pentru asta l-aş primi inapoi.
Doar ca să îl exmatriculez iar.

| Smile2BHappy a răspuns:

Da, stai sa le numar.

O sa dureze ceva.

Lasa ca iti spun cand termin de numarata.

| HεεЌεЯε a răspuns:

Da,eu am dansat si de fata cu profesorul,si nu mi s-a intamplat nimic,dinpotriva, a inceput sa rada, si colegi la fel, si am dansat toti, chiar azi cand am fost undeva fiindc scoala altfel. big grin

| fastXandXcurious a răspuns:

Am dansat in sala de sport... in ziua aia a cazut usa de la baie laughing