| Burca_Paul_1999 a întrebat:

Cati % anul acesta ati dansat harlem shake ca sunt curios?

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Nu prea inteleg. Cat la suta din an am dansat Harlem Shake, sau cat la suta din repondenti au dansat anul acesta Harlem Shake? oricum nu prea conteaza la ce te-ai referit, la mine procentul tinde vertiginos spre zero in ambele variante de intrebare big grin

11 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi, dar in orice caz n-am "dansat" asa ceva si nici n-o s-o fac.

| Wøodenpints a răspuns:

Eu mai am încă un strop de demnitate în mine, și simțul penibilului destul de dezvoltat, ceea ce nu mă lasă să mă agit pe dansul ăla cretin.

| Vans a răspuns:

Nu dansez, mai ales pe aşa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul n-am dansat şi nici nu voi dansa vreodată pe aşa ceva. În plus, ăla poate fi numit dans, mă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am dansat si nici n-o sa dansez vreodata pe rahatul ala de melodie.

| inconscient a răspuns:

N-am dansat deloc, niciodata! big grin

| nda a răspuns:

Ma, eu n-am dansat. Cred ca as arata ridicol. sau penibil.

| Burca_Paul_1999 explică:

Voi chiar nu ati auzit de el?!