| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Serialul Winx!
Bloom=Verutza97
Stella=XQueenX
Flora=PresedintaSweetland
Musa=Amadeea
Tecna=Miku

Stormy=DomnișoaraClannad
Icy=Ani28
Darcy=Kapraneagra

In prima zi la Alfea Bloom s-a dus cu fetele sa viziteze scoala. Primele ore au fost grele pentru Bloom, o pamanteanca cu puteri magice. Au fost la ore si noaptea au iesit sa se imbete. Dupa doua sticle de tequila au mers la Alfea pe coridoarele subterane. Acolo se intorceau de crasma si Icy, Darcy si Stormy, care le-au luat la bataie pe cele cinci betive. Icy a folosit puterea Stop plagierii fata de sucarimea ei, Stormy bomba de anti scatofili iar Darcy a aruncat asupra lor un blestem cu desene urate si vanzari fara rost. Bloom a dat cu bomba pisiceasca, Stella cu bomba cu satanisme, Flora cu bomba de flori dulci, Musa cu raza T/A-ului șucar, iar Tecna cu stropii de ploaie cibernetica cu melodiile lui Miku. Cele cinci fete ies invingatoare si fug inapoi in camera lor. Bloom le arata sigla pentru grupul lor de betive pe care scrie: Winx.
Sfarsitul episodului 1.
Acum: am mai plagiat pe cineva de pe T/A?
Si pentru funda: doi unicorni alearga. Alearga si alearga, iar cand termina de alergat primul castiga. Ce face al doilea? Pierde?

23 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Cei doi unicorni erau lipiti cu o substanta malefica care o inspaimanta pe Neverwas... Apoi ajugand la linie s-au omorat

| ??c??? a răspuns:

Unicornii nu aleargă, ei zboară.

| suităr a răspuns:

Nu. AL 2-lea oftează

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai uitat de Layla.

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru anonim_4396):

Ea apare in episodul 10, dăă!

| Musique a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Sfinte sisoe! Faci 10 episoade?
Te raportez, pe bune.

| Musique a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Nu râde, vorbesc serios.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

big grin

| αɴι28 a răspuns:

Te rog, ma schimbi? Vreau sa fiu Tecna.Doar pentru ca-mi porti pica nu trebuie sa te comporti ca un copil de 5 ani.

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru αɴι28):

Ba trebuie laughing

| αɴι28 a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Hai ma te rog.Ori sunt Tecna ori ma scoti.

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru αɴι28):

Esti Icy si punct.

| αɴι28 a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Daca nu-s Tecna, ma scoti din porcaria asta.

| αɴι28 a răspuns:

Nici n-am cerut sa ma bagi.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

E naşpa, nu mai continua.

| david1234567890 a răspuns:

1 ) Să-mi spui că și o să jucați piesa asta și voi exploda
2) Nu, al 2-lea unicorn câștigă iar primul... E egalitate

| david1234567890 a răspuns:

Totuși... mă gândesc la băieții ăia de la serial... Îi bagi și pe ei?

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Pot si eu? puppy dog eyes

| GasaiYuno a răspuns:

Imi spuneti cum se numea chat-ul ala care intram toti de pe T/A? Ca l-am uitat big grin

| Anisia170 a răspuns:

Se oftica. Pot apalea te log si eu?

| YuiYui a răspuns:

Doar spun si eu.

La 5-6 ani am fost obsedata de Stella. Nu mergeam la gradinita daca nu aveam parul prins in doua codite.