| lalalalallll a întrebat:

Sfanta Parascheva, uitati-va putin la categorii! E o diferenta de 2 milimetri intre categoriile lor si ale noastre! http://www.bumb.ro/intrebari/haios

19 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...si cand o sa apara primii trolli, o sa le cada siteul

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru Apache):

Fiind un site cu useri cu o vârstă cuprinsă între 10-13/14 ani, la ei o să apară mini trolli.

| NoChanceForUs a răspuns:

Prima dată am citit „dumb.ro"...

| MyObsession a răspuns:

Pentru prima oară mă bucur că stau pe acest site.

| Trinitas a răspuns:

Stii ca un site e naspa cand are o categorie "Haios"(Ce anost suna, nu se compara cu T/A), cu niste intrebari mai tampite ca la D/S("Deschide-ti geanta/ghiozdanul. Ce gasesti?" Un pinguin turbat mancand ficat de babuin, ce altceva? Am uitat sa specific ca am ras atat de mult incat mi-au iesit corzile vocale pe nas, nu de alta), si doar 5 utilizatori.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

*hmph* Citez: "Tu pe unde te dai cu sania?" In pat, pe matreata...e distractiv xD

| AnneBre a răspuns:

Ce prostie de copii de 5 ani.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ăia joacă oglinda? laughing rolling on the floor

| Cristianne a răspuns:

Ăla care a făcut site-ul probabil aspiră la viață.

| TheScamy a răspuns:

Haaaaaaa,ochi mei. unde e T/A-ulstraight facestraight facestraight facestraight face:-s:-sCe oribillll nu se poate, orice blog trebuie sa aiba un.loc.amuzant.T/A este cel mai potrivit.Ce groazniccccccccryingstraight face:-s
*majusculelematiiceprostie*

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru TheScamy):

Ei au "Haios" nu Trivia/Amuzante

| Bitzy a răspuns:

Dar tot "noi" TPU-isti ramanem cei mai bunilaughingAre un "haios" in loc de T|A straight face De cand e creat site-ul? Cred ca sunt plagiatooooorihee heeDar tot nu pot plagia ceva asa de unic ca TPU happyImi apar patria!*TPU* *cu o torta in mana si o sulita in gura* laughing

| Wehrmacht a răspuns:

Si nu doar categoriile...

| TheDubstepMan a răspuns:

E o diferenta mare si acolo is vreo 6 plaieri de total laughing))) rolling on the floor

| ILoveMyBed a răspuns:

Mie tot TPU imi place mai mult.asa ca : Huoooo, Huligani, papagali si xeroxi colori!

| blueangel99 a răspuns (pentru ILoveMyBed):

Aici ai dreptate. Ăştia-s plagiatori, ce Doamne iartă-mă!
Tot TPU e mai bun.
Acum, cred că mă înşeală privirea, dar ei au plagiat mult, mai puţin categoria Trivia/Amuzante, care nu e acolo._.

| IsabelaIssa a răspuns:

In afara de cele spuse au si premii alese de utilizatori :"Editia a III-a a inceput!
Cautam premii! Ai o idee pentru un premiu? Ajuta-ne cu un sfat aici:
Ce premii vreti pentru editia a III-a?"
laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ei nu este T/A *se simte mandru ca are cont pe TPU*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si uitati-va putin odata la cat timp sunt puse intrebarile!