| Tourniquet a întrebat:

Si animalele adora zapada si iarna. :)) (unele)
www.gandurinegandite.blogspot.com

Ce parere aveti?:))

6 răspunsuri:
| Tourniquet explică:

@PumpkinPie inteleg, nu e superba cum iti doresti. Am facut-o la plictiseala... Daca ma concentram mai tare o faceam frumoasa. Sa stii si eu particip la limba si literatura romana la olimpiade, etc. Nu aveam cine ce chef sa fac compunerea... M-am jucat cu mintea putin.straight face

| pwp a răspuns:

E draguta love struck
si eu am iesit cu cainele cand zapada era destul de mare si alerga prin ea love struck

| QuadruplePersonality a răspuns:

Putin amuzant... dar cam comun happy

| cristianorudi7 a răspuns:

Frumos... da nu prea

| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Deloc interesant, deloc amuzant, nu-mi place deloc. Am prea multe pretenții, știu. Eu, la vârsta ta, făceam compuneri bestiale și participam la olimpiade. Ce vremuri...
Numai bine!
Pumpkin Pie

| Ea_3507 a răspuns:

Mie imi place ce ai scris tu acolo. happy