| ascovit a întrebat:

So...De ce duupa ce am citit intrebarea asta stupida mi-a venit sa mananc covrig:-/

http://www.tpu.ro/......au-sa-vad/

*mai musa o imbucatura *

Răspuns Câştigător
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Bahhhh! :-o uh nu esti prost, tu numa te faci ca si mie imi vine sa mananc covrigi * intinde pe ascuns mana in punga cu covrigi a lui Ascovit* laughing

7 răspunsuri:
| Comy a răspuns:

De parca mi-ar pasa

| Radioactive a răspuns:

laughing Băi, şi mie...

În legătură cu întrebarea ăluia/ăleia. De unde o ştii răspunsul? O fi el/ea ginecologul/ginecoloaga Selenei?

| TraficantaDePufarine a răspuns:

@4EverAndNever scrie în bravo girls nr. următor...

| KittyLoveBastet a răspuns:

Nu înțeleg de ce le mai dați importanță specimenelor din epoca de piatră. Mda, eu mă gândesc la RoBotzi, „Fredonare".
*Ta na, ta na na na, ta na na na na na na na naaa*

| ascovit explică:

Iar astia sunt pentru @summercolours si pentru cine mai doreste...
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Zăpăcita_7844 a răspuns:

Hey.acum vreau si eu covrigi
*se pune in genunchi si cerseste covrigi de la @ascovit*

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Mie imi vine sa beau calciu laughing)