| Myself_5723 a întrebat:

Selena Gomez este intr-adevar insarcinata cu Justin Bieber? Asa am citit!

10 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Da da nu prea

| chelie91ptm a răspuns:

Am auzit ca i-a facut o laba da nu stiu daca e adevarat si a ramas gravida de la laba

| Atotstiutorul a răspuns:

Eu credeam ca Justin Biber s-a nascut deja!

Răspuns utilizator avertizat
| SelenaGomez_1698 a răspuns:

S-ar putea.Si u s-au despartit am citit acum 2 minute

| skyisnottheLIMIT a răspuns:

Nu. La inceput si eu am crezut dar e o mare minciuna

| Copte a răspuns:

Ala nici nu are cu celaughingn-are cum sa ramana aia gravidalaughingda au astea 18 ani?laughing

| CrOnOs a răspuns:

Selena Gomez il place din nou pe nick jonas laughing s-a despartit de justin prin sms a zis cal iubeste pe Nick am aflat acum 1 zi happy se da Funde?

| Murius a răspuns:

Poate bieber ala o ramas insarcinat laughing

| EuBoSs3 a răspuns:

Eu ce sa zic, Eu Nu cred Acesta Minciuna Si In Plus nu are cu ce Justin Biberlaughingwinking, Asa ca Astai Minicuna de calitate facuta in 2011 fara acordul CanCAn! laughingwinking Funda te rog!