| Mokaxoxo a întrebat:

Spuneti ce va trece prin minte cat mai amuzant. Fuuuuuuunda!

Răspuns Câştigător
| anonima25 a răspuns:

Deschid dulapu si vad un tigru in culorile curcubeului care imi mananca hainele si apoi merge in camara si ia tot de acolo si fuge in timp ce eu strig sa-mi dea cartofi inapoi

22 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Un gând.

| NOBODY a răspuns:

Văd...un gând

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Şosete.

| ady123 a răspuns:

Scoalasad

| 0PopaPorno a răspuns:

Am unu in scoala care are numele de familie Pulev.

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Ce-mi trece prin minte zici?hee hee Imi trece un tren, e un Accelerat rosu cu stelute arginii. Chiar acum trece din Cerebel in Cortexsmug Imi duce ideile micute prin creier apoi prin tot corpul, ia informatiile din urechea dreapta si le lasa sa treaca prin urechea stanga de unde se parasuteaza singure afara! Ciu-ciuulaughing)

| Aiwendil a răspuns:

Trenul face ciuu-ciuuuuu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă gândesc că umorul o să scadă excesiv în această categorie.

| mola a răspuns:

Nu happy

| BlackEyedGirl a răspuns:

Ganduri imi trec prin minte.

Răspuns utilizator avertizat
| XBrunetteX a răspuns:

(Imi pare rau daca nu intelegi punctuleasca. sad )

| PŞtefaniaP a răspuns:

Ca Chuck Norris joaca in Twilight si ca poarta un scutec laughing))) rolling on the floor

| Against a răspuns:

"Am auzit cuvantul ~adorabil~...si, uite-ma!"batting eyelashes

| IepureleCuLopată a răspuns:

Bunicu e un cocoș happy

| Miza a răspuns:

Mătă'i atît de grasă încît cînd trece prin faţa televizorului pierd un sezon din Tînăr dar graşi. ( tînăr şi neliniştiţi ). Era o glumă, deci nu ţi'e adresată ţie. tongue

Răspuns utilizator avertizat
| val18 a răspuns:

Caca* in cur laughing

| Elenutxz19999 a răspuns:

Acum m-as duce sa iau un pistol si as impusca toti cocalarii dar mai ales increzutii! CE zici?

| Becka a răspuns:

As vrea sa iau cariocile si sa deseez peretii din camera parintilor! smug Woow cee faaain! laughing