| Elisei123 a întrebat:

Ma simt asa de trist nu stiu de ce imi spuneti voi ce va trece prin minte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Elisei! Nu cred ca exista vreo persoana pe acest pamant care sa nu fi experimentat senzatia de tristete aparent fara niciun motiv, sau un gol in suflet asa ca pentru inceput trebuie sa stii ca nu esti singur.De multe ori noi, oamenii uitam sa ne bucuram de lucrurile mici ale vietii.Am vrea sa se intample in vietile noastre lucruri mari care sa ne faca sa fim mereu veseli insa un lucru mare este format din mai multe lucruri mici.Cred ca ar trebui sa redescoperi bucuria fiecarei zile, fiecarei dimineti sa fii recunoscator ca esti sanatos sa te bucuri de lucrurile mici ale vietii.Incearca sa privesti fiecare zi ca fiind un nou inceput, vorbeste cu cei din jurul tau si bucura-te de fiecare zi chiar daca poate ai impresia ca nimic nou nu se petrece in viata ta.Numai bine!

2 răspunsuri:
| Bylok a răspuns:

Buna!

cred ca eu sunt si mai trista decat tine, poate simti lipsa cuiva.
stii eu simt lipsa unei persoane care sa ma faca sa ma simt fericita...am un gol in suflet.

incearca sa petreci cat mai mult timp cu prietenii tai, poate asa o sa-ti treaca

| Geeeo21 a răspuns:

Deci du-te ia-ti toti prietenii, mergeti in club si baga o betie de aia cum nu ai mai facut niciodata si sa vezi cum iti trece tristetia happy!