| Brasileiro a întrebat:

Spuneţi-mi bancuri seci inventate de voi.

Răspuns Câştigător
| T30D0RA a răspuns:

Aaaaa! Ma violeaza! Ma violeazaaa! crying
Nu sariti, ca-mi placeeeee! :X

25 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ion si Vasile se plimbau prin Bucuresti. La un moment dat se apropie o coloana oficiala, incetineste si din limuzina scoate capul pe fereasta premierul si zice:
- Ce mai faci Vasile?
Ion, mirat, nu zice nimic. Scena se repeta putin mai tarziu cu presedintele. Ion, exasperat, intreaba:
- Da’ de unde te cunosc pe tine presedintele si premierul?!
- Pe mine ma cunoste toata lumea, spune Vasile!
-Asta chiar nu pot sa cred, zice Ion.
-Daca vrei, te duc sa l cunosti pe Bush.
Merg ei la Casa Alba, ii primeste Bush, servesc un paharel. Ion, socat, il intreaba pe Vasile:
-Il stii si pe Papa?!
Vasile ii spune ca da si zboara la Vatican. Grazile de corp il intreaba familiar pe Vasile ce mai face, Ion fiind tot mai socat. Vasile ii explica ca nu poate sa l ia si pe el la Papa, dar ca o sa iasa pe balcon si se vor imbratisa. Lucru care, dealtfel, se si intampla. Ion, in multime, lesina. Vasile il vede, alearga la el si il intreaba:
-Ma Ioane, chiar nu ti veni sa crezi ca ma stie si Papa?!
-Vasile, nu asta a fost problema; am auzit pe unul din multime ca a intrebat "Cine e ala pe care il imbratiseaza Vasile?"

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

O musca mergea pe motocicleta si i-a intrat un tantar in ochi. Mai sec ca asta n-am intalnit.

pa, pa.

| Roby67 a răspuns:

Un om avea un cal, si calul, nu avea nimic impotriva laughing

| marrr a răspuns:

Intr-o zi, un om asteapta autobuzul in statie. Vede un caine si-l intreaba: Caine, cat e ceasul`?
-Nu stiu.
A doua zi, omul se intalneste iar cu cainele: Caine, cat e ceasul`?
-Nu stiu.
A treia zi la fel, pana in a patra zi:
- Caine, cat e ceasul?
-Nu stiu
-Auzi caine, da-te dracu!

rolling on the floor.

| Bubiko a răspuns:

Bula la magazin si vrea sa cumpere o inghetata.
-Cat costa? intreaba el
-50 de bani, spuse vanzatoarea.
-Prea scump.
A doua zi iar s-a dus sa ceara.
-Cat costa o inghetata?
-10 bani.
-Prea scump.
A treia zi la fel.
-Cat costa?
-E gratis.
-Prea IEFTIN!

NU-i prea amuzant.

| cerculetezburatoare a răspuns:

Stii bancul cu iepurele din baie?
Nu
Nici eu ca a fost usa inchisa laughing

Răspuns utilizator avertizat
| CosteaVlad a răspuns:

O reporteriţă o întreabă pe o tanti de la ţară:
-Cu ce vă spălaţi pe cap?
-Cu oţet.
-Dar de ce?
-De mere.

http://www.youtube.com/watch?v=trFHu7h9uWY
Nu e inventat de mine, e inventat de baba aia :)). Îi respect drepturile de autor! :D

| Crisstina a răspuns:

Vrei? nu. vrei? nu. vrei? da! ce vrei? straight face laughing

| HotChoclate a răspuns:

Un melc mergea spre casalaughing

| Gabrielle16 a răspuns:

Doua bufnite stau pe o creanga
Una:
- Buhuhu
Cealalta:
- Da' buhuhu la mama ta, ca m-ai speriat.

| PinkkRosee a răspuns:

Era odata o blonda intr-un magazin cu manechine imbracate,aranjate,etc.
Aceasta se duce la un manechin si intreaba:
-Aici aveti Medicamente?
La care, logic, ca manechinul nu raspunde.
A 2 oara : -Fata,ai medicamente sau trebuie sa ma duc la magaziul fast food?
La care manechinul nu da nicio replica.
Blonda se enerveaza,ii da manechinului cu poseta in cap, si pleaca.
.*.*.Nu e cel mai reusit banc din lume, dar macar e facut de mine.*.*. big grin:

| matadoru a răspuns:

Cele mai seci sick pe o creanga erau 2 vrabiute
una ii spune celeilalte : te-mping! si a impins-o!
- un cioban avea 2 cai, unu negru si unu alb.si ca sa-i deosebeasca unuia i-a taiat coada

| Nirvana a răspuns:

Un turist se adreseaza unui taran.
- Imi dati voie sa trec peste terenul dvs., ca sa prind cursa de ora cinci?
- Desigur. Si, daca va vede taurul, puteti prinde si cursa de patru si jumatate.

| Loryoficial a răspuns:

Stii bancu cu vaporu rosu?
nu!
nici eu dar imi place culoarearolling on the floor

| putzulica a răspuns:

Daca iesi din casa unde intri? laughing

| putzulica a răspuns:

R:intri afara

| lav_8132 a răspuns:

Alinuta merge la targ.

Nu a cumparat nimic

rolling on the floor))

Mi se pare foarte funnylaughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca astea sunt inventate de voilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un melc mergea spre casa noua

| NPA a răspuns:

Sotul nervos catre sotia infidela:
-Cu ce drept m-ai inselat fa?
-Cu dreptul la vot. big grin

| Dena01 a răspuns:

Eternul banc sec: O baba ptica pa scari! laughing

| TheLegends a răspuns:

O maimuta intr-o jungla sarea pe o creanga pe alta si la un momendat creanga se rupe pica jos si se intalneste cu o gorila gorila intreba:
- Dece ai picat?
- Pai s-a rupt creanga
- Si de ce s-a rupt?
- Nu stiu
- Pai ar trebui sa afli daca nu iti rup eu capu! laughing)

| kicboxer a răspuns:

Odata bula amers pe camp era taximtetrist ia un om beat la car ii spune:-vezi acolo unde este lumea aia acolo vreau sa fac piata dar nu era nmeni ii da bula o palma nu eu domne unu din lumea asta mare

| Mafiotu_parazitu_1987 a răspuns:

Un tigan se duce la o ferma de oi si i zice romanului dacr cat costa un miel romane dar cat se coste tigane cati money ai in buzunar, dar tiganu nu avea nici un 1leu la el el venise se fure, la intreba pentru ca vroia se il ia pe cel mai mare, cand tiganu pleca acasa romanul i zise paste fericit dar, tiganul raspunse: paste mata ba nu eurolling on the floor