| NowRelax a întrebat:

Spuneti-mi bancuri inventate de voi. primeste funda cel cu cel mai haios banc

6 răspunsuri:
| Ionela78 a răspuns:

Uite cateva inventate de mine Doua clatite tropa-tropa prin desert.una se impiedica si ii sare gemu'.o camila tropa-tropa prin desert pe ce calca? pe gemu clatiteilaughing sau doua ciori pe o sarma una i-a zis ca o impinge si a impins-olaughingsau o vrajitoare zbura,zbura, zbura si a cazut/ care e culmea zgarceniei? sa dai beep la pompierilaughingcam atat, funda?big grin

| BieLoveChocolate a răspuns:

Ionel cum ar arata pentru tine scoala perfecta:
-Cu la cat pe usa!

| Wladutz a răspuns:

Du-te cu astfel de intrebari la T/A!straight face

| ScumpikAlyssa a răspuns:

Bulisor,aia cu cioara o gasesti si pe net nu e inventata de tine

| Inkheart a răspuns:

Soarele e fierbinte, iar apa e uda.

| Anne_9288 a răspuns:

Lol,lasa-ti-va!laughing