| emaalexandra97 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste bancuri sau glume inventate de voi. cele mai amuzante vor primi fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un spital de nebunii erau prea multi nebunii si doctorii nu stiau cum sa scape de ei.Se duce un doctor mai tanar baga toti nebunii intr-o camera si ii verifica pe fiecare. Intreaba pe primul :cat face 3 ori 3 -->12 zice ala. Inchideti-l inapoi. Vine al doilea. Cat face trei ori trei.-Ala --marti! Inchideti-l si pe asta.Il intreba si pe al treielea. Cat face 3 ori 3? --9! Bravo. Zise mirat doctorul. Dar cum ai reusit? Am scazut din Marti trei.

2 răspunsuri:
| anyska a răspuns:

Un om avea un cal si calul nu avea nimic impotriva lui laughing)!

Culmea fitelor : Merge in figuri de stil!

Te pupy? laughing))))))

| Lavinia01 a răspuns:

Ce scrie pe cosciugul unei blonde? ''In sfarsit m-am culcat singura''!