| NoMusicNoLife a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste bancuri! Da nu de pe net ca pe alea le-am citit cam pe toate tongue deci de la voi tongue

cele mai funny = funda :X

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Ion şi Maria în şură. Ion către Maria:
- Mărie, dă jos fusta...
- Vai, Ioane, e ruşine...
- Dă-o jos că eu sînt bărbat şi ştiu de toate...
Maria dă jos fusta...
- Mărie, dă-ţi jos ciorapii...
- Vai, Ioane, nu pot, e ruşine...
- Dă-o jos cum îţi spun că eu sînt bărbat şi ştiu de toate...
Maria dă jos ciorapii...
- Mărie, dă jos chiloţii...
- Vai, Ioane, e ruşineee...
- Mărie, dă jos chiloţii că eu sînt bărbat şi eu ştiu de toate...
Maria dă jos chiloţii.
- Pe aici, după cum mi-o zis Vasile, ar trebui să fie o gaură...

| Malvina24 a răspuns:

Dorim să vă informăm că, datorită introducerii monedei Euro, cu începere de la 1 ianuarie 2002, poziţia Kamasutra cunoscută sub denumirea de 69 va fi de acum cunoscută sub numele de 87, 61.
Cu stimă,
Comitetul de implementare a monedei Euro

rei pedofili stau de vorbă despre noile cuceriri.
- Bă, am acum o gagică de trei ani de te topeşti de plăcere. Şi se pricepe...
- Nimic nu ştiţi. Mi-am tras o frumuseţe de fată de 1 an jumate, e monumentală la pat!
- Proştilor, sînteţi nişte copii! La mine, e fumată după ce i-au dat dinţii!

Doi golani pătrund noaptea în dormitorul călugăriţelor de la un schit. Din întuneric se aude vocea uneia dintre ele:
- Iartă-i, Doamne, că nu ştiu ce fac!
- Taci din gură, zise cea de lîngă ea, al meu ştie...

Sînt roz-roşiatică, lungă de cam 19 centimetri, am un cap şi toate gagicile mă plac nevoie-mare... Ce sînt eu? Bancnota de 100 de mii!

Vin piticii de la muncă... Hai hoo, hai hoo, etc. Cînd ajung în dreptul casei primul zice:
- Bă, la noi e lumină!
- E lumină!
- E lumină! pînă la ultimul (Mutulică).
Primul zice:
- Înăuntru e o fată!
- E o fată!
- E o fată! pînă la ultimul (Mutulică).
Primul zice:
- E frumoasă!
- E frumoasă! pînă la ultimul (Mutulică).
Ultimul zice:
- Ce face?
- Ce face? pînă la primul.
Primul zice:
- S-a sculat!
Ceilalţi:
- Şi mie!
- Şi mie! pînă la ultimul (Mutulică).

Sper sa te amuze!

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Trei pacienti de la spitalu' 6 merg sa fure ceva.
Primul a furat niste cirese, al doilea niste struguri.
Politistul:drept pedeapsa sa va bagati tot ce-ati furat in fund.
Cei doi incep sa rada.
Politistul:de ce radeti?
Unul:al treilea a furat un pepene!

| ℬaby a răspuns:

Buna!happy Voi pune cateva bancuri pe care le stiu eu si imi plac:*.-->
UN BANC PENTRU BAIETI DESTEPTI SI FETE… FRUMOASE Dracu isi cauta o sotie cuminte, frumoasa, desteapta, devreme acasa, etc etc, femeia perfecta, si o cauta, si o cauta… si nimic. Se gandeste sa apeleze la Dumnezeu: Doamne ajuta-ma si pe mine s-o gasesc ca de ani de zile o caut. Dumnezeu: "du-te si pune in cea mai populata zona de pe pamant o oglinda, cea care nu se va uita in ea pe aia sa o iei de nevasta" zis si facut. Pune dracu oglinda si in sfarsit se insoara. 1. MORALA: baieti, nu mai cautati femei perfecte ca una a fost si a luat-o dracu. 2. MORALA: fetelor nu va mai dati perfecte, ca va ia dracu.laughing)

faci cand vaporul pleaca?
-Nu stiu.
-Bula, ce faci cand un om se ineaca?
-Nu stiu.
-Bula, ce faci cand stai la coada?
-Nu stiu.
-bula, ce faci cand doi se bat?
-nu stiu.
bula merge acasa sil intreaba pe tatal sau:
-tata. ce faci cand vaporul pleaca?
-iei batistuta si ii faci la revedere.
-tata, ce faci cand un om se ineaca?
-arunci colacul de salvare sil tragi la mal.
-tata, ce faci cand stai la coada?
-iti astepti randul.
-tata, ce faci cand doi se bat?
-chemi politia.
A doua zi bula merse la scoala si profa il intreaba din nou:
-bula, ce faci cand vaporul pleaca?
-arunci colacul de salvare sil tragi la mal
-bula, ce faci cand un om se ineaca?
-iei batistuta si ii faci la revedere
-bula, ce faci cand stai la coada?
-chemi politia
-bula, ce faci cand doi se bat?
-imi astept randul!laughing

Bula, Strula si un rrom se duc la o pestera, ca sa fure aur. Pe cand ajung, gasesc un gardian, de paza.
In prima noapte, e randul lui Bula sa fure. Fura ce fura si se aude o voce. Bula intreaba:
- Cine e?
La care, gardianul striga:
- Moartea!
Bula arunca tot aurul furat si fuge.
In a doua noapte, e randul lui Strula sa fure. Fura ce fura si se aude o voce. Strula intreaba:
- Cine e?
La care, gardianul striga:
- Moartea!
Strula arunca tot aurul furat si fuge.
In a treia noapte, e randul tiganului sa fure. Fura ce fura si se aude o voce. Tiganul intreaba:
- Cine e?
La care, gardianul striga:
- Moartea!
Tiganul, rasufland usurat, spune, vazandu-si mai departe de treaba:
- Pfu, fire-ai a' naibii, ce m-ai speriat! Bine ca nu e gardianul!

Era Alinuta pe malul unui rau la pescuit, vine Ionel cu un BMW ultimul tip si o intreaba pe Alinuta, cum poate sa treaca si el pe malul celalat. Alinuta ii spune sa treaca prin apa, ca e foarte mica. Se suie Ionel in masina, ajunge pana la jumatea raului si se scufunda. Iese Ionel nervos si se ia de Alinuta... --pai tu fata ai spus ca e apa mica si eu m-am scufundat. La care Alinuta ii spune: -Nu are cum draga, ca mai devreme a trecut o rata si ii venea apa pana la piepthee hee

| 202 a răspuns:

2 femei pe strada :
-azi am fost la munca
-si eu
-azi am muncit pe rupte
-eu aseara smug
-azi la minca l.am vazut pe NENUMESCOVICI
-si eu aseara de la 2 dimineata pana pa la 4 si ceva
-pai ce iar a scapat purceaua la tine in curte?
-nu acu a scapat armasaru de stampansu la mine in pat! rolling on the floor

| 202 a răspuns:

Vine moartea la un om in casa :
-ce mortii tai faci aici MORTACIUNE?
-nu mai injura de morti ca te retezez de toate firele de par dupa spate si picioare!
-bine atunci.
ce rasa ta faci la mine in casa?
-am venit sa-mi caut neamurile(stafii)...
au trecut paici?

| georgyana_8368 a răspuns:

2 purici se uitau la tv... unul tot schimba canalele.deodata dau de o reclama cu insecticid. unul dintre ei spune:INCHIDE TELEVIZORUL! il inchide si intreaba:dc mai pus sa-l inchis? al doilea spune:mai da vrei sa fac stop cardiac?! fundita?big grinlaughing