| Ailee a întrebat:

Spuneti-mi si mie povesti amuzante ce vi s-au intamplat in viata de zi cu zi! Vreau sa rad

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Am dat cu nasul de asfalt, waa.

| GroparuVesel a răspuns:

Am sapat o groapa.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

M-am impiedicat de galeata cu apa la scoala in ora de mate cand ieseam la tabla.Imagineaza-ti numai.

| Ashadow a răspuns:

Mi-a pus un inorog piedica pe strada

| mola a răspuns:

Bun... eu sunt o fata mai baientoaica...
Nu am mai fost la dentist de 7 ani, cand trebuia sa merg mereu la 8 luni...
Doamna dentistma mi-a pus un servetel la gat. Am intrebat-o asa :
- Ce, mancam ciorbita?
- Nu, ca sa nu ti se pateze hainele de sange.
Si eu ma zbateam... a cazut si asistenta pe jos apoi au venit toata lumea din cabinet si ma tinea erau c-am 10. 4 au cazut pe jos, 2 au fugit si insfarsit a veni asistentul si mi-a dat un gaz ciudat si dupa aia mi-am dat seama ca imi lispea degetul mare dar era acolo ( si mai e o poveste ciudata >

| ReaperxD a răspuns (pentru mola):

Asa am facut cand eram de 6-7 ani la vaccinlaughing))))

| ReaperxD a răspuns:

Eram la scoala in pauza si cand sa alerg cineva mi-a legat sireturile si am cazut pe profa de biologielaughingIti dai seama am incercat sa explic da tot m-a palitlaughing)))))Si alta:Eram la tara si vroiam sa prind puii de gaina si cand eu am prins unu m-a muscat de deget si l-am scapat in cosu de gunoirolling on the floor))))))))))

| NewMechaa2001 a răspuns:

Eee sa vezi una tare. Eram in Germania si am fost la un bar unde umblau doar romani cu inca 2 prieteni. unul dintre ei chiar in ziua respectiva s-a raas in cap si era chel. si langa noi era o doamna invarsta de vreo 50 de ani cam asa. era foarte eleganta si bine întreținută ca se vedea. dupa vreo 10 minute m-am dus la baie si cand m-am intors prietenul meu asta chel s-a luat la cearta cu doamna si face doamna catre el. va spun exaact cum a zis. 'De mă sui cu chiz*a pe capu tău tăt îți umplu capu de păr' am cazut sub masa de râs. laughing)