| LaMLaMlaMa a întrebat:

Spuneti-mi Top5 cele mai tampite replici intr-o despartire.Topul sa fie creat de voi.Cine are cel mai amuzant top5 primeste fundita.

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

"Esti asa dragut, totusi prietenul tau e fenomenal nu crezi?" laughing

| paramore a răspuns:

1. misto papuci, dar cz dk iti mai dau o pereche?
2. dragul meu imi pare f.rau sa ne despartim dar de fapt ma bucur ca sntm amici
3. vrei sa ramanem amici(asta e tampita rau)
4.sa trimiti un sms si sa-i spui ''s-a terminat''
5.sa nu dai nici o explicatie

| LaMLaMlaMa explică:

Replici adica:te parasesc pa, pa!

| crazy_1321 a răspuns:

"Dragul meu, facand astazi curatenie mi-am dat seama ca nu am unde sa iti pun papucii. Asa ca m-am gandit ca cel mai bine ar fi sa ti-i dau. Sigur le vei gasi un loc la tine sau in alta parte. Pa!"

| Triunghi a răspuns:

Nu. i grozava dar prietena mea a folosit. o laughing `` m.am plictisit de tine. plictiseste. te de mine si daca ne plictisim aman2 trebuie sa facem ceva. ce.ai zice sa ne despartim?``

| Pufulete_4230 a răspuns:

Stiu eu una: "Iubirea noastra este atat de sublima incat trebuie sa devina istorie!"