| AlinTanase a întrebat:

Spuneti-mi va rog cele mai amuzante glume/bancuri

Incerc și eu câteva

1 Este bula al meu la școală,supărat. La școala îl vede pe bula o profesoară și un profesor ce erau căsătoriți, profesoara îi da o ciocolată și profesorul o bomboana. Pleacă Bula al meu de la școala se duce in pădure și direct mancati-as gurița ta in cel mai înalt copac,în vârf. Vine profesorul și profesoara direct la copacul lui Bula neștiind că este acolo.
Profesorul- știi,ar trebui sa avem și noi un copil,avem o vârstă
Profesoara - Și cine îl creste?
Profesorul- Ăla de sus
La care bula spune,, Păi futuvă-n gura sa va ***, păi va cresc eu copilul pentru o bomboana și o ciocolată?"

2 răspunsuri:
| Adrian5575 a răspuns:

Lichidare de stoc la prosoape. 80% reducere.
Romanul: nu ma intereseaza, multumesc. O sa imi iau de la hotel cand ma duc in concediu.

| AlinTanase explică (pentru Adrian5575):

Este putin amuzantă