| ronantheodor a întrebat:

Spuneti o intamplare amuzanta din viata voastra. Cea mai amuzanta = funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am calcat, cand eram mic, o ratusca pe piciorus. i l-am rupt.de mila sa nu se mai chinuie am lovit-o cu caramida sa o termin repede. da eram mic si nu prea o nimeream bine. funda.

5 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

M-am născut.

| LotusRadioactiv a răspuns:

O intamplare amuzanta din viata voastra. Cea mai amuzanta = funda.

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Cand am venit de la cimitir, aveam vreo 5-7 ani, sticla mea de apa era identica cu cea de tuica. Ce credeti ca s-a intamplat? Am baut o gura de tuica rolling on the floor

| չﻨгﻪรէﻨĸ a răspuns:

Cand am aflat ca exista scoala...sad

| Clătită a răspuns:

Am avut ieri o intaplare amuzanta. Punct *of trebuie sa sterg intrebarea* http://www.google.ro/......tp?/imgres