| Sno0k a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti o intamplare amuzanta din viata voastra! cea mai tare funda.

Răspuns Câştigător
| Elly213 a răspuns:

In iarna asta era ghetus in curtea scolii iar eu stateam langa o colega potin mai dolofana sa zic asa si atunci cineva i-a pos piedica; ea a cazut pe gheata iar eu pe burta ei in mod sezut sa zic asa.happy
A fost si amuzant dar si dureros pentru colega mea I don't want to see

1 răspuns:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

La un proces, adversara a chemat drept martor câinele/Şi când judecătorul a cerut să se aducă martorii săi, adversara a spus că are martor, dar e afară, legat de gard...