| me_4173 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti cea mai penibila si amuzanta intamplare din viata voastra?happy

Răspuns Câştigător
| ShowTim3 a răspuns:

Hmmm happypai am mai multe
1.Am cazut in lac cu bicicleta, apa era cu mazga si namol laughing dar m-am distrat.
2. Odata am visat ca ma duc in chiloti la scoala straight face urat rau.
3.laughing Am bagat telefonul in frigider (nu stiu de ce ).
4.Am plecat in papuci de casa pe afara laughing bine ca mi-am dat seama la timp ca am papuci si nu adidasi.
5.laughing pe un prieten la prins mama sa cand se uita pe site-uri porno (sper sa nu mi se intample si mie)
6.Cand am luat 3 la o materie, nu ia luat mult profei sa isi dea seama ca nu stiu nimic, mi-a pus doar 3 intrebari, nu am stiut nici una, dar iei i-a placut sa ma tina in fata clasei si sa ma "chinuie " facea panarama de mine ca nu stiu nimic si mi-a mai pus si 3 laughing dar nu sunt suparat pentru ca radeam si eu de mine( e cea mai de treaba profa desi pune note mici )
7.Cand m-am dat la o fata si m-a intrebat daca o plac si am zis ca nu straight face acum nu stiu nici pana in momentul de fata daca m-a placut sa nu, desi nucred crying trebuia sa zic da, dar mi-a fost frica.
Tu ce intamplari de genul asta ai avut? A da am uitat, odata era sa daram toata mobila din casa (am daramat decat bradul de craciun si televizorul, nu s-a spart ) rolling on the floor Cam toate astea le-am facut cand am fost mic, in ultimul timp nuprea am mai facut... decat aia cu fata si 3 la scoala big grin mi-a iesit media 5 la materia aia pe semestrul ala lolhappy

1 răspuns:
| ZyReXe a răspuns:

Nu