| obarbiebruneta a întrebat:

Stau uneori si ma gandesc. Baietii au creier? Sau in loc de creier au malai? Nu imi pot da seama. Am cunoscut si inca mai cunosc o multime de baieti dar toti gandesc la fel.

39 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Tu, o barbie bruneta, intrebi acest lucru?

| Razvan a răspuns:

Vestea prosta e ca toti avem creier.Acuma problema e strict cantitativatongue

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Hmm...cu întrebarea asta m-ai scos din calmul meu imperturbabil. Sunt cam 6 miliarde de oameni, iar ceva mai puţin de jumătate sunt de sex masculin. Când îi vei cunoaşte pe toţi şi vei rămâne la părerea ta, atunci îmi fac şi eu schimbare de sex.

Răspuns utilizator avertizat
| Silvia a răspuns:

rolling on the floor)
Baietii in loc de creier au malai?rolling on the floor
Dar ce ti-au facut draga atat de rau baietii?laughingSi daca ei nu-ti plac, sunt o gramada de lesbiene pe lumea asta.Nu pierde timpulrolling on the floor.

| Silvia a răspuns:

Da flavphbbbbt Sa iti fie rusine. Daca e barbie nu inseamna ca e proasta. Tu nu stiai ca creierul se afla in barbie? Sa-ti fie rusine.Auzi la el...no talking

| cucaracia a răspuns:

Eu gandesc asta despre fete

| moonY a răspuns:

neuronul unui barbat se trezeste dupa o lunga perioada de hibernare.se uita in stanga, se uita in dreapta...nimic.incepe sa tipe :"iuuuuuuuuhuuu... e cineva aici?". nici un raspuns.in capul barbatului se auzea doar ecoul. dupa un timp, cand incepuse sa se obisnuiasca cu singuratatea, cand in sfarsit acceptase ca e singurul neuron, apare un altul.
"heeei... ce'i cu tine aici? vino jos, ca suntem toti acolo!"

assiris
| assiris a răspuns:

Da, nu stiai ca au malai? Din el poti face mamaliga la nvoie. Tu insa nu te supara, dar ai un singur nuron lgat cu o ata de urechi. Daca se rupe ata iti cad urechile. Altfel nu-mi imaginez cum de ai putut debita asa prostii. Daca tu gandesti asa de baieti, e clar, ai avut niste insuccese care te-au afectat, incearca sa deschizi ochii limpezi nu tulburi cum cred ca ai facut-o.

| Brigitta a răspuns:

@obarbiebruneta-pai daca toti baietii "gandesc la fel"-deci gandesc, atunci sigur se folosesc de creier, deci au creier big grin
Acuma parerea mea e ca nu toti baietii gandesc la fel, nu-mi place deloc-deloc sa generalizez. Eu de exemplu ma inteleg mai bine cu baietii.

(Hei! Ce aveti cu blondele? Ce aveti cu baietii? De parca nu suntem toti oameni.)

| AldanaBlue a răspuns:

Nu cred ca e cazul sa generalizam (sunt si baieti/barbati destepti care poate s-au simtit ofensati citind ce ai scris tu- si pe buna dreptate). Prosti sunt pe lumea asta... ohoo si inca mai sunt de venit. Am vazut si barbati prosti si femei proaste. Acum nu stiu ce varsta ai tu si ce prieteni ai sau cu cine intri in contact de ai scris ce ai scris. Solutia e sa iti schimbi anturajul daca nu iti place cum gandesc si sa gasesti oameni de la care ai ce invata.
Mie imi place sa fiu inconjurata de oameni destepti, iar acesti oameni sunt fie femei, fie barbati -nu suport prostia, asa ca stau departe de ea.

| Aliyaa a răspuns:

Cat ti a luat sa te gandesti la intrebarea asta?laughing

| zuzi_4846 a răspuns:

Mai Barbie, ce te faceai tu daca _Dynamix_ iti scria: "sunt baiat"? Ai fi crezut oare ca ai invatat sa faci "mamaliga"? Eu ma intreb(sunt fata big grin), ce are in cap o "persoana" care jigneste in felul in care ai facut-o tu? Ce ar zice "baiatul" din tatal tau daca ar vedea intrebarea asta? Cu siguranta multimea asta de baieti pe care ai cunoscut-o tu este formata din numere negative. sad
Te las, ma retrag sa citesc niste vorbe frumoase trimise de un baiat, sunt scrise (mult mai) din suflet, spre deosebire de intrebarea ta... iti dai seama?

| Ana_6509 a răspuns:

Toti au creier numai ca la UNII mai intra si in perioada de hibernare.happy

| vladutz00 a răspuns:

Ha-Ha-ha big grin. Foarte amuzant, dar se pare ca mi-am uitat rasul la benzinarie. La-ti vazut cumva? laughing. Uneori stau si ma gandesc...de ce postati asa intrebari. Deja m-am saturat de fete sad (nu in sensul ca imi plac baietii laughing ). La sport depasim otara linia Afara! Fetele depasesc otara linia lass ca nu are nimic. Fetele is mereu mai detepte (de parca ar fi adevarat ). Sunteti fete si ce? Nu sunteti diferite de noi in cap tongue. Asa ca nu mai posta asa intrebari, fiindca, nu crezi, da ii ca si o insulta pentru noi.

| costyn162 a răspuns:

Flav, nu e cazul sa o jignim. Hai sa ii aratam ca baietii au creier, dar nu incearca sa demonstreze acest lucru in fiecare secunda ca fetele. Si, iarta-ma, dar daca nu ai reusit sa iti dai seama, de ce afirmi acest lucru. Ar trebui sa te gandesti mai bine, sa fii constienta ca in lume, inclusiv pe TPU sunt baieti care chiar au ceva in cap si asta dovedeste raspunsurile pe care le dau la intrebari.

| DeeAnna. a răspuns:

Da...Au creier.
La noi in clasa cei mai destepti sunt baietii. Din acest punct au majoritatea creier.

In partea de comportament, nu cred ca au toti creier. Dar cunosc si persoane cu. big grin

| Doa'Do a răspuns:

Ei bine, daca ai stii ca si unii din ei cred acelasi lucru despre fete... Sunt unii care se cred mai destepti si cand ii vezi de fapt ca nu sunt asa, mai bine ii lasi in pace.Si da, au creier, dar uneori il folosesc atat de putin, incat nici ei nu-si dau seama.

| alina_1192 a răspuns:

Eu am cunoscut foarte multi barbati inteligenti... toti oamenii au creier... daca nu l-ar avea nu ar mai fi oameni. Toti baietii gandesc la fel dintr-o anumita perspectiva la fel cum si toate fetele gandesc la fel dar tot dintr-o anumita perspectiva, daca ma intelegi

| obarbiebruneta explică:

Daca sunt o barbie nu inseamna ca sunt si proasta. Bine?

| obarbiebruneta explică:

@Criticul : Se vede ca esti baiat. Nu trebuie sa dovedesti asta

| obarbiebruneta explică:

@margelatu : Bravo tie. Ai dovedit ca ai creier

| obarbiebruneta explică:

Sunt bruneta. Foarte bruneta. Si nu as vrea sa fiu blonda

| obarbiebruneta explică:

@__Dynamix__ : Esti fata sau baiat?

| obarbiebruneta explică:

@assiris : Se scrie neuron. (pentru. cultura ta)

| obarbiebruneta explică:

@Tepes : Ai dreptate, intr-un fel, dar nu in totalitate.

| obarbiebruneta explică:

@rhytmiser : M-ai uimit cu inteligenta ta

| obarbiebruneta explică:

Daca sunt o barbie nu inseamna ca sunt si proasta . Bine?

| obarbiebruneta explică:

@wiNNzor : Dupa ce inveti sa scrii poti sa spui ce vrei tu. Pupici:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stau si ma gandesc:
Ce ai avut tu in capul tau, cand ai adresat aceasta intrebare.
Creier sigur NU.