| anonim_4396 a întrebat:

Stiati ba ca Becali e filosof?:))Ai de mama lui.
http://www.youtube.com/watch?v=rjqSzyg0jX8

5 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Daa, pe "filozofii" ca distinsu' Becali și-a demonstrat Darwin ipoteza originii umane dintr-un strămoș comun maimuțelor. Deci asta este de fapt etimologia lui Becali, strămoșul comun. Pe noi, aștialalți mai deștepți, ne-a pudrat "Dumnezeu" cu perfecțiune după eșecul Becali. rolling on the floor rolling on the floor

| Deea a răspuns:

laughing))
Doamnee am ras ca nebuna laughing

| Nişka a răspuns:

Daca si domn' Becali a ajuns filosof mai ramane ca Basescu sa devina presedintele Americiilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dalaughing, eu am fost de fata cand invata oile despre viata laughing.
Mai nou, cica Basescu e bolbav de nu stiu ce boala.

Răspuns utilizator avertizat