| Borcanelul a întrebat:

Stie careva un site unde pot mirosi parfumuri online?

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Îs tare curioasă, cum crezi tu că poți face asta?

| Pricked a răspuns:

Ce? Nu-ţi ajunge băşina mea?
Mori în iad.

| Borcanelul explică (pentru Pricked):

Nu exista iadul nu mai crede imbecilitatile spuse de preoti!

| Pricked a răspuns (pentru Borcanelul):

Tata e preot. Şi nu-i imbecil.
Huă, mi vine să-mi bag degetul în borcănelul tău strâmt.

| Borcanelul explică (pentru Pricked):

Stiu un preot care la inviere a venit cu sticla de rachiu in mana si tinut de vreo 2 enoriasi ca sa nu cada si le-a spus ca oameni ca nu mai tine slujba ca ii mort de beat laughing)
Legenda spune ca acei oameni nu au primit nici macar pasca ca a mancat-o toata preotul.

| Pricked a răspuns (pentru Borcanelul):

Ăla era tata, I don't want to see.

| Borcanelul explică (pentru Pricked):

Mai bine bei cu un preot decat sa mergi la sjujba lui.Nu-i asa? :v

| Pricked a răspuns (pentru Borcanelul):

Dar eu beau singură în timp ce tata se face de râs în faţa babelor triste şi virgine din biserică. :v
Mhmm, mai mult pentru mine. *râgâie*

| kar1GaNNN a răspuns:

Scuze frate dar nu e posibil asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

They are messing with your brain.
Serios vorbind, șterge întrebarea, istoricul, spală hardu' și nu mai adu vorba despre mirosul online, nu dacă vrei să fii noul șobolan de laborator pe care oamenii de știință să cerceteze noul level de psihoză.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ParfumuriCelebre.t/a

| Lαrisα a răspuns:

Da.

| DanielPH a răspuns:

Nu este posibil si iti zic si de ce :
Chiar daca ai vedea parfumul si ar fi o monstra langa nu poti mirosi prin plasma straight face Adica nu vine mirosul si iti miroase tie monitorul iindca prin cabluri vine curent/internet, nu am dezvoltat o asemenea tehnologie : Un cablu cu parfum si nu vom face asa ceva prea curand.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Siteundepotimirosiparfumurionlinechiardacanusepoateasaceva.ro

| Alissa11 a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| under89 a răspuns:

Www.rahaturiRomanesti.ro :)
Imediat le simti mirosul

| ℓανιηια a răspuns:

Desigur

| Darkness13 a răspuns:

Numa' unu' vrei?