| emilianxx a întrebat:

Stie careva cum se face un site online in afara de Wix.com?

2 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Www.ucoz.ro! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana!
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite si multe altele. Daca ai domeniu, poti sa ti-l parchezi gratuit pe ucoz si sa primeste celelalte avantaje.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| SlimShady_8054 a răspuns:

Ce fel de site vrei?
-Blog: Blogspot, Wordpres etc...
-Site (normal cu pagini cu anumite teme etc.): Cabanova, piczo, x8 parca si altele