| DaftPunk a întrebat:

Stie cineva cum imi pot scoate petele de spaghete Bolognese de pe chilotii?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă cu drujba pe chiloţi(trebuie s-o faci în timp ce-i porţi sau altfel nu va funcţiona).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu mănânci cu ce ai în chiloţi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum intra, asa se si scot. Mai pune niste pete de paghete coloneste sau cum ai zis tongue (Tocmai m-am trezit, nu vad prea bine, plus ca i-am imprumutat ochelarii lu Exceel ca sa nimereasca gaura in timpu violului la bunica-sa! happy. )

| SabinaQueen a răspuns:

N-ai auzit de Lenor, Vanish? Uita-te si tu prin reclame.

| pufuletziii a răspuns:

Incerca sa-i freci cu scuipat de lama, am auzit ca functioneaza!

| Macryna a răspuns:

Prostie! incerca o cana de prostie si cu balsam de ratardatiune (poti pune toata sticla) si apoi freaca bine bine si clatestei in Dunare happy

| AlexandraCris a răspuns:

Nu vreau să mă gândesc cum au ajuns acolo.
Încearcă cu Vanish laughing