| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva o masina de spalat care intinde rufele la uscat si le si calca dupa? imi trebuie in viitorul apropiat.

13 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Păi în viitorul apropiat poate o să se inventeze şi maşini de spălat din astea, să le şi spele, să le şi calce şi să le mai şi usucewinking.

| Arthur a răspuns:

E ceva mai veche, de pe timpul lui papură vodă, dar încă se mişcă. Câteodată mai înjură dar nu de lucruri sfinte. Închid că se apropie maşina, soacrămea vroiam să spun.

| Roby67 a răspuns:

Eu am una, este foarte scumpa, dar merita. Se numeste "nevasta"

| cretzufinish a răspuns:

Da cunosc vreo cateva milioane, dar e foarte scumpa achizitia acesteia, te costa... O VIATA DE OM laughing

Răspuns utilizator avertizat
| (0$t!n@ a răspuns:

Iti spun eu se numeste FEMEIE DE SERVICI laughing o masina de spalat nu poate sa faca toate asteawinking

| Maia a răspuns:

Initial nevasta, apoi menajera, then amanta smug laughing)! Sau faci menajera amanta!

| laura64 a răspuns:

Da. E marca Fritz dar din pacate am prins una model unicat. Face totul nemteste.

| Roxxu13 a răspuns:

Ia`ti o menajera...sau o nevastalaughing

| thizizme a răspuns:

E un model vechi de cand lumea, parca ii zice Nevasta thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu gasesc si nu gasesc asa atunci renunt la operatiunea calcatului.Imi iau toale practice pe orice anotimp sa nu mai necesite calcat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Problema la cea "veche" e ca dupa ce ca muncecsti toata viata sa o platesti cu cat e mai scumpa cu atat face mai putin

| bunker a răspuns:

Masina de spalat-de calcat-violat-uscat-apretat?