| Catalion a întrebat:

Stiti cum iese un politai din toaleta?
Mai usor cu doua grade!

Daca stiti poante din astea spuneti-mi si mie sa rad si eu! Cea mai tare gluma primeste fUnDiTa.

Răspuns Câştigător
| Happy a răspuns:

: De cati politisti e nevoie ca sa puna un bec?
R: De sapte:
Unu tine becul in mana.
Patru invart masa.
Unul se invarte in sens invers ca sa nu ameteasca
ceilalti.
Si unul tine usa deschisa sa fie curent.
Mai multe glume gasesti aici : http://www.goldfmromania.ro/bancuri_cu_politisti.php

Sper sa-ti foloseasca eu am ras mult de tot :d

4 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Sti de ce o blonda sta cu picioarele in sus?
Sa nu cada tavanul pe earolling on the floor

| Bacemi a răspuns:

Cate bancuri cu politisti exista?
Cateva... ca restul sunt intamplari adevarate.

| I.Love.Football a răspuns:

Un politist patrula pe plaja si la un moment dat vede un copil jucandu-se in nisip. Se apropie si il intreaba:
- Ce faci aici?
- Un politist, raspunde speriat copilul.
- Pai si din ce il faci? intreaba mirat politistul.
- Apa, nisip si c***t!
Nervos politistul ii trage o corectie zdravana copilului.
A doua zi, aceeasi plaja, acelasi organ, acelasi copil:
- Ce faci aici? intreaba agentul.
- Un pompier, raspunde copilul.
- Si din ce il faci?
- Din apa si nisip.
- C***t nu pui?
- Pai nu, ca iese politist.

| IamIce a răspuns:

Bula si cu Strula se duc in Safari.
Bula i spune lu` Strula sa sape o groapa in jurul cortului pentru a nu venii animale la ei!
Zis si facutwinkingStrula face o gaura adanca de 10 m in conjurul cortului.
La 3:00AM Bula se trezeste sa fac PISU` nestiind de groapa, in groapa bine inteles erau serpii si tigrii!
Cand strula se trezeste striga:Bula! Bula!
Nimic dar cand se uita-n gaura il vede pe bula alergand si in urma lui animalele!
Iesi ba Bula de aici uite scara langa tine ca te mananca tigrii!
Date bah in pe**a mea ca am avans 5 ture fata de ei rolling on the floor