| Tedi232 a întrebat:

Ştiţi cumva care este numărul de telefon al "Morţii"?

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

0740572219. (vezi că răspunde o tanti, e secretara)

| Dash a răspuns:

Stai linistit, te suna ea pe tine.

| AikkoxD a răspuns:

Ştiu eu: 0766abcxyz.

| ÐÿÅ a răspuns:

0888 888 888. asta e, crede-ma! A sunat Fuego si i-a spus " moartea " ca trebuie sa mai astepte! Dupa ce se termina concertul lui Lady Gaga sa il sune din nou, ca merge si ea (moartea) la concert! ( e mare fan Lady Gaga )

| us3r a răspuns:

Daca suni la 112 te salvezi te moarte laughing asa ca tu alegi.

| iKeel a răspuns:

| selysol a răspuns:

Răspuns utilizator avertizat
| Ruxiii a răspuns:

Google sau pagini aurii! laughing

| Ovidiu11 a răspuns:

Intreaba la "ambulanta neagra"

| Kremlin a răspuns:

076moartea.

| Omulambitious a răspuns:

0 si pana la sfarsit 8 nu vreau sa zic tot nr brrrr happy

| ƒαηтαѕу a răspuns:

Nu stiu unde am vazut mai multe articole in care arata ca numarul la care unii au sunat e 07666666666666666 sau 07666666666666 si ca cica le-a raspuns un om care le zicea cu ce's imbracati si minciuni din astea...dar, daca vrei sa suni trebuie sa suni dupa 12 noaptea sau la 12 noaptea nu mai stiulaughing

| extreambysy a răspuns:

Stiam ca e 072999999999999

| Opaque a răspuns:

Da,am sunat-o acum 2 min sa stam la o barfa.

| gabrielaglodan a răspuns:

Sunt doar 9 cifre prin care poti comunica cu cei de dincolo. O prietena a incercat sa apeleze la acest nr. si a raspuns o voce ragusita. Nu-ti pune viata in pericol

| Tepeşus a răspuns:

Depinde acum. S-ar putea sa raspunda mama ta daca sun moartea.