| xBrokenArrow a întrebat:

Cineva imi tot da mesaje pe telefon. Imi apare numarul, stiti ce as putea face sa ii blochez numarul sau alt ceva? Multumesc, anticipat.

Răspuns Câştigător
| EddiWeed a răspuns:

Want to stop unknown and unwanted calls and SMS?
CallFilter is an application to block unknown/private incoming calls/SMS or make the ring tone silent.
https://play.google.com/......ps/details

5 răspunsuri:
| EddiWeed a răspuns:

Daca ai sistem de operare android este foarte simplu, foloseste o aplicatie care iti filtreaza sms'urile. daca nu ai android cauta la setraile de la mesaje o optiune care iti filtreaza sms'urile

| xBrokenArrow explică (pentru EddiWeed):

Da, am android. Despre ce aplicatie vorbesti?

| xBrokenArrow explică (pentru EddiWeed):

Mersi mult. big grin

| EddiWeed a răspuns (pentru xBrokenArrow):

Cu placere

| EddiWeed a răspuns (pentru xBrokenArrow):

Want to stop unknown and unwanted calls and SMS?
CallFilter is an application to block unknown/private incoming calls/SMS or make the ring tone silent.
https://play.google.com/......ps/details

| TPU3455353576 a răspuns:

Suna la oprator si ei iti va bloca