| mariana_1559 a întrebat:

Stiti cumva care este id-ul si numarul de telefon al lui Sterling Knight? spuneti-mi daca stiti

70 răspunsuri:
| Nu conteaza a răspuns:

Si ce planuiesti sa'i spui? "Buna! sunt o fana disperata si ti'am luat nr d tel dp un site :O:O:O:O deci nu-mi vine sa cred ca esti u X:X::X" evident ca nimeni nul are raised eyebrows

| Abcfunny a răspuns:

+447624804881 e nr dl Disney[America] si ti-l dă pe Sterling Khight ...eu am vb cu Miley :d

| Angel_5977 a răspuns:

Nu are nimeni id`ul sau nr de telefon iti dai seama cum ar fi daca l`am avea toti saracu baiatlaughing

| lol1232 a răspuns:

Il ceri sigur daca iti spune il afli

| heartgrenade a răspuns:

Le am eu... ti le zic daca-mi dai 100 de leilaughing

| Asdffd a răspuns:

Nr lui 64645236456146453645641254556 =]]
glm bwa nu realizati!? =]]

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Buna! scuze nu tepot ajuta nu stiu e cam greu sa le poti sa le ai.scuze daca te-am dezamagit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id-ul lui este sterling_knight si nr tel. 07342658778

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si eu il caut daca il gasesc te anunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cam imposibil sa le gasesti...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut intra pe Sterling Knight number fon te loghezi si ai nr daca nu poti nr e 3238220416 sau 9407357400 oricum trebuie sa ai cartela internationala daca nu ai iti da nr. nealocat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care au zis ca au nr de tel al lui ati vorbit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar plizzz daca il afli zi-mi-l si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sqz ew n`am id`ul lui si nici nr. Vroiam sa spun ca acel anonim minte. Daca intr-adevar ar fi avut nr de tel al lui sterling knight ar fi fost nr de america nu de romaniahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna mariana cf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ala stiu este 07342658778

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce oamenistraight face cum dreq laughing voi realizatzi ce s-ar intampla daca ar avea toti id si nr lui de telefon...totushi ii sih el un om ca noi toti si are intimitatea luioh go on deci.don't tell anyone ca no sal avetioh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma da cate id-uri si nr de telefon arelaughing)laughing cam pe orice site are cam altu laughing)! da cam aiurea degeaba intercati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da il stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi analizeaza si tu fato crezi ca saracu om siar fi pus nr de tel pe internet? Daca ai fii fost uh un star te-ai fii pus nr sau idu pe internet? LOLZ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamneee =]] cum sa ai nr lui Sterling? Tu crezi ca ala ii mocicos sa isi lase idu' si nr. de telefon peste tot? sa il aiba toti? Doamneee laughing))laughing Sunteti chiar penibile, serios laughing) Si sti engleza sa vb cu el? laughing Hai lasatio cu prostiile astea laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar credeti ca el ar folosi messenger-ullaughing el e pe facebook si twitterlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum sa aiba Sterling Knight numar de Romania voi chiar nu ganditii laughing))rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numarul de telefon al lui Sterling Knight este: 0213199064

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba scrieti nr de tel din Romania, poate un fraier sa creada sa ia nr alea fiti seriosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am idul lui sterling mil doresc si eu foarte mult. Apropo ''jesy'' e o mincinoasa... am bagat idul ei si are la avatar o poza de un copil de 10 ani si nici nu raspunde.Va zic eu unde a fost iubita lui sterling. In mintea. ei Ce copila micinoas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nr este 0748499025

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu id daca il vrei suna la nr de tel 0735829960 am tel mereu cu mine sau baga id asta : vyo. cena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt andreea dar nu stiu care este nr dar tu stii eu sunt fanul nr1