| diiiiiannnnaa a întrebat:

Stiti de ce barbatii nu au incredere in femei? happy

Răspuns Câştigător
19 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pentru ca nici chiar barbatii nu-s atat de prosti.

| SweetCandy a răspuns:

Daca iti rasp la intr asta o sa zici ca-s rea, asa ca ma abtinbig grin

| albastrel a răspuns:

Ei nu au incredere nici macar in propia persoana dar intr-o femeie...

| alexdop21 a răspuns:

Dar nici femeile nu au incredere in barbati! Si going and going and going

| JustMeFlory a răspuns:

Pt acelasi motiv pentru care noi, femeile NU avem incredere in eihappy

| idanna a răspuns:

Eu zic sa nu generalizam...la fel se poate pune problema invers
"Stiti de ce femeile nu au incredere in barbati?

| danutza a răspuns:

Simplu pentru ca femeile nu le ofera destula incredere...sunt frumoase si na... le place tot ce e nou laughing

| diiiiiannnnaa explică:

Nu, e alta faza laughing)

| adyth a răspuns:

Nimeni nu mai are incredere in nimeni. punct
mai repede crezi o femeie decat un barbat rolling on the floor

| dadaaaaa a răspuns:

E faza aia cu `` barbatzii au incredere in femei ca in franele de dacie?``

| tania13 a răspuns:

Pentru ca nu au minte adica sunt cam prosti...big grin

| Rivas a răspuns:

Ti-aș da mai multe raspunsuri, dar dau de gol misoginul din mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit ca le plac tot ce e nou.eu stiu unele carora le plac niste vechituri dar au niste muraturi de te pisa rasul.in schimb au conturi vioae prin banci.columbeanu,tantareanu,roman etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii nu au incredere in femei pentru ca nici un om normal nu poate avea incredere in cineva care sangereaza cateva zile pe luna fara sa se taie si totusi nu moare. Femeile dau lapte fara sa manance iarba si culmea, mai vorbesc si fara sa fie intrebate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti sa ai incredere in cineva care sangereaza o saptamana si nu moare? big grin

| vykkusor a răspuns:

De multe ori nu conteaza daca barbatul are incredere in femeie, important este ca ea sa aiba incredere in sine.

Răspuns utilizator avertizat
| somniferu a răspuns:

Buna, sunt nou pe aici si asta e primul ras pe care il dau...

Treaba asta cu incredera e mult mai complicata decat pare...
Barbatii nu au incredere in femei deoarece "femeile" sunt din nastere facute pentru a ispiti, pentru a provoca si pentru a se preface...asadar barbatii nu mai stiu cand vorbeste serios sau doar vrea sa obtina cevabig grintongue...sunt sceptici...

Iar faza cu femeile care nu au incredere in barbati e si mai complicata...chiar daca nu sunt femeie imi inchipui cam cum ar fibig grinbig grinbig grin...pai ele nu au incredere in barbati pentru ca barbatii sunt niste jigodii dispusi oricand sa le insele si sa le lase cu buza unflatabig grintongue...sunt sceptice...deci asa cred euwinking.parerea meabig grin

| s1mplek1ss a răspuns:

k u sa intrebi laughing