| Garffield a întrebat:

Buna!

Stiti de ce barbatii au amante? Deoarece noi ne-am nascut mai multe femei decat barbati. big grin

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai exista si barbati care nu au parte de o femeie niciodata.

| Picasso a răspuns:

laughing))))))))))))))))
de fapt poate "femeia" lui nu este indeajuns de buna pentru el, si cauta placerea de care are nevoie la altawinking
Nici eu nu sunt de acord cu asta, insa d-aia aveam gura, sa putem comunica!

| andreeutzaa a răspuns:

laughing Nu! Este stiintific dovedit ca nu numai barbatii dar si femeile nu au fost nascuti pentru monogamie deorece chiar daca pot sa aiba sentimente pentru o persoana, se simt atrasi si de altele.Acum sta totul in cat de mult tine la o persoana incat sa lupte impotriva tentatiilor lui big grin Si pentru femeie e la fel happyAmbele sexe inseala la fel.

| Barbiiie95 a răspuns:

Nu stiu daca ai vazut la stiri ca a dat ca femeile sunt pe cale de disparitie laughing cica se nasc mai mult baieti decat fete si de asta.

| ioanadanny a răspuns:

Nu toti barbati au amante.depinde de barbat si depinde de ceea ce vrea de la amanta.de obicei barbati isi cauta amante pentru sex, pentru ca sunt mai frumoase si mai tinere si pentru ca barbatilor le place tot timpul sa testeze ceva nou.de foarte multe ori barbati inseala pentru placerile fizice
hmmm, nu stiu de ce suntem mai multe femei decat barbati. poate fii faptul de comparatia intre nasteri si decese.de exemplu 1 din 5 femei se nasc si 1-3 barbati mor. buna intrebarea oricumwinking

| AddXf a răspuns:

PT CA RECUNOSC sad femeia are gura mare ( sotia) pe cand amanta are gura mai mica ca ii face cadouri amantul laughing... parerea mea >>>experienta tongue :X