| anonim_4396 a întrebat:

Stiti o intrebare naucitoare pusa Maria Sa Copilul?
Ex":Mami, doamne, doamne, unde face pipi?"

Răspuns Câştigător
| jani a răspuns:

Asta nu ar fi o problema...ca intreba o trasnaie...de stai juma de ora sa te gandesti ce sa-i zici...problema este ca este intrebarea lor aia preferata"DE CE"...inerminabila asta intrebare ...si tu iti bati gura sa ai explici...si el intreaba dupa..."DE CE"..."DE CE"?

7 răspunsuri:
| andi a răspuns:

Am cazut pe spate! tare!

| DiMoDi a răspuns:

Ha, ha, haaa! ce chestie fainăăăă! :rolling on the floor))
Dar de ce nu ne spui şi ce i-ai răspuns? laughing

| Zoombe3 a răspuns:

Verisorul meu dupa ce a invatat sa faca pipi singur, intr-o zi a inceput sa urle cat il tineau plamanii : Mamiiiii de ce mi se dilica putaaa?!?!? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din biblie stiu ca Doamne, Doamne este duh, deci nu face pipi. dar unui copil ai poti explica asa cum doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da-i explicatii corecte, nu tampenii de genul "e duh", sau "e puternic chiar daca nu il vezi", nu merge si va fi dezamagit cand va descoperi ca nu exista.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ideea a fost sa spuneti si voi daca stiti astfel de intrebari puse de copii, eu am dat un exemplu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

-Tati, minus unu e un numar?
-Da, dar este negativ.
-Cum adica este negativ?
-Este mai putin decat nimic, decat zero.
-Nu inteleg...
-Hai sa-ti spun cum explica profesorul elevilor: daca intr-o clasa sunt 4 copii si ies afara 5, atunci trebuie sa mai intre inca unul ca sala sa ramana goala...rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor