| Kiyy a întrebat:

Stiti cumva daca se poate sterge vre'o intrebare pusa?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Raportarea are un rol aparte în comparație cu solicitarea expresă a user-ului!
CONTACT din pagina ta, dai clic pe el și urmezi pașii sau contact@tpu.ro ori Ralucăi pe privat (adminul site-ului, Raluca TPUro).
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Se poate.Raporteaz-o. Apasa pe butonul de sub ea pe "irelevant", apoi pe "raporteaza", scrii din nou "irelevant" si OK.Pana maine se sterge!

| George1510 a răspuns:

Tu nu o poti sterge...insa poti ruga adminul site-ului sa o faca...intrand la sectiunea "contact" :X

| FreakyFred a răspuns:

Da, iti dai singura neinteligibil sau spam si spui ca vrei sa iti stergi intrebarea pentru ca tu ai pus-o.
mult noroc

| AlexSadik a răspuns:

Da, de ex incearca sa o stergi pe asta, bine? te duci in fata rasopunsului meu si vezi in dreptul sau o chestie gri de seamana cu o medalie dai click pe ea si dupa aia se face gri, hai incearca, dupa care imi dai funda!

| Kiyy explică:

Vaii AlexSadik de "destept" esti tu laughing.